Paylaş

Facebook arkadaşlıktan çıkarınca bildirim gitmesin. Arkadaşlıktan çıkarılan birine bildirim gidiyor mu sorusunun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

Dünyada en çok giriş gerçekleştirilen uygulamalarından birisi olan Facebook hesabında arkadaşlık sistemi esas alınmaktadır. Normal kişisel bir hesabınız var ise arkadaş olma limitiniz en fazla 5000 ile sınırlı tutulmaktadır. Bunun fazlasına sayfa açmanız gerektiğini facebook sizlere öneri olarak sunmaktadır. Ancak bir çok kişinin bu bağlamda merak ettiği sorulardan birisi de arkadaşlıktan çıkarılan birine facebook tarafından bildirim gidip gitmemesidir. Akıllarda soru işareti bırakan bu durumun incelemesini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Normal koşullarda arkadaşlık isteğinizin limiti sınıra yaklaştığında artık mecburi olacak şekilde tanımadığınız kişilerin çıkarmanız gerekiyor. Yalnız bu durum instagram ya da twitter uygulaması için geçerli değildir. Bu uygulamalarda takip sistemi uygulandığından ötürü sınırsız bir istek gönderimi yapılabilmektedir. Asıl konumuza dönecek olursa cevaba dair bilgileri aşağıda sizlere sunacağız.

Facebook arkadaşlıktan çıkarınca bildirim gitmesin

Facebook arkadaşlıktan çıkarınca bildirim gidiyor mu, facebook arkadaşı silince bildirim gitmesin, facebook arkadaşlıktan çıkarınca anlaşılır mı, facebook arkadaşlıktan çıkarınca anlaşılmasın, facebook arkadaşlıktan çıkarma, Yakın olmayan kişileri belli bir zaman sonra arkadaşlıktan çıkarma kararı aldığınız da acaba o kişiye bildirim gider mi gitmez mi diye düşünmenize gerek yok. Eğer bu kişi sizin paylaşımlarınızı beğenip yorum yapmıyorsa size karşı herhangi bir sorumluluğu olmadığı aşikardır.

Facebook arkadaşlıktan çıkarınca anlaşılır mı

Böyle birini arkadaşlıktan çıkarmak istemeniz de en mantıklı karar olacaktır. Yalnız burada takıldığınız noktaya takılmadan onun arkadaşlığından çıkabilirsiniz. Arkadaşlıktan çıktıktan sonra karşı tarafa herhangi bir bildirim gitmeyeceğini bildirmekte fayda bulunmaktadır.

Facebook arkadaşlıktan çıkarınca bildirim gitmesin, facebook arkadaşlıktan çıkarma, facebook arkadaşlıktan çıkarınca bildirim gider mi, facebook arkadaşlıktan çıkınca anlaşılır mı, facebook arkadaşlıktan çıkarma anlaşılmasın

Bildirim gitmez ama sizin hesabınız öneri olarak ya da bir yerde karşısına çıkarsa anında bu durum anlar. Başka türlü facebook hesabında arkadaşlıktan çıkarılma da bildirim gitmeyeceğini belirtmek isteriz. Fakat anlaşılması olabilir. O da denk gelmesi gerekli ki anlayabilsin.

Facebook arkadaşlıktan çıkarınca bildirim gitmesin diye hazırlanan yazı içerisinde aklınıza takılan bir yer varsa bunu bize yorum alanından paylaşmanız yeterlidir. Onun dışında sizin için hazırladığımız Facebook katıldığım tarih gözükmüyor yazımıza bakabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here