Paylaş

Facebook arkadaşlık isteği gönderildi diyor. Arkadaşlık isteği kabul edildi mi? Facebook istek gönderildi ne demek? Bunların hepsinin yanıtı yazımızda bulunmaktadır.

Dünyanın en çok girişi sağlanan sosyal medya uygulamalarından birisi olan Facebook hesaplarında gönderilen isteklerle ilgili merak edilenleri kaleme aldık. İsteğim kabul edildi mi? İstek ile ilgili son durumu nasıl anlayabilirim? Bu ve benzeri soruların sorulduğu bu dönemlerde hazırladığımız yazı işinizi oldukça görecektir. Genelde facebook kullanıcıları arkadaş isteği gönderdikleri kişiler de ”İstek gönderildi” yazısını görmektedir. Bu yazıyı gören kitle de neden hala bekliyor? istek gönderildi ne demek? Acaba isteğim kabul mü edilmedi gibi bir çok soru işaretlerini kendilerine çıkarmaktadır. İşte artık bu beliren sorun işaretlerinin ortadan kalkması ve istek gönderildi sonrasında izlenecek çözüm yollarını sizler adına kapsamlıca anlatacağız. Ve bundan sonraki süre içerisinde istek gönderilen kişinin yaptığı tüm hamleleri bilmiş olacaksınız.

Facebook arkadaşlık isteği gönderildi diyor

Facebook istek gönderildi nedir?, facebook istek gönderildi ne demek, facebook isteğim kabul oldu mu?, facebook isteğim karşı tarafa gitti mi, facebook istek red mi edildi, facebook istek gönderildi neden duruyor. Zaman zaman facebook hesaplarında gezinti sağladığınız sıralarda dikkatinizi bazen ”istek gönderildi” yazısı çekebilir. Çok çok önceden birine göndermiş olduğunuz arkadaşlık isteği varsa burada bu yazıyı durabilir. Peki bu ne demek ? Hemen konumuzun derinine kadar inelim.

Facebook istek gönderildi

Birine gönderdiğimiz bir arkadaşlık isteğiniz eğer o kişi tarafından kabul edilmez ise tekrar ”Arkadaş ekle” yazısı görürsünüz. Ama siz istek gönderildi yazısını görürseniz bu aklınızı bulandırabilir. İşte buna sebep olan nedenler ise aşağıdaki gibidir.

Facebook arkadaşlık isteği gönderildi diyor, istek gönderildi, arkadaşlık isteği gönderildi, facebook istek gönderildi, facebook isteğim kabul oldu mu, facebook istek neden bekler

Öncelikle ”İstek gönderildi” diyorsa bunun tek sebebi var o da istek gönderdiğiniz kişinin bu isteği kabul etmeyip bekletmesinden kaynaklıdır. Aradan yıl dahi geçse ve o kişi bu isteği bekletme de bıraksa istek bekleme de yani askıda kalmış olacaktır.

Yani o kişi ne sizin isteğinizi red etmiş ne de kabul etmiş. Görmüş bilmiş fakat askıda bekletmeye almış. Peki ne yapmalıyım? Böyle bir durumda yapmanız gereken işlem beklemeye gerek olmadığıdır. İsteği hemen geri çekin o zaten isteğin olmadığını görünce size bilgi mesajı gönderecektir. Tabi sizi tanıyorsa bunu yapacaktır. Tanımıyorsa böyle bir işlem sağlamayacağını biliyorsunuzdur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here