Paylaş

Facebook arkadaşlığınızı gör nedir nasıl kullanılır. Facebook uygulamasında biriyle arkadaşlığınızın ne kadar sürede olduğunu görmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Facebook en eski sosyal medya uygulamalarından birisidir. Kullanıcıların uzun zamandır kullanım yapmış olduğu platformda arkadaşlıkta eskiye dayalıdır. Günümüzdeki popülerliği ise hiç tartışması şekilde devam etmektedir. Önceleri genç kesime hitap etse de artık grupların, sayfaların artmasıyla birlikte ağını daha geniş kitlelere ulaştırmayı başarmıştır. Facebook uygulamasının geçmişten günümüze bu denli popüler kalmasındaki en büyük etkenlerden biriside sürekli olarak kendini yenilemesidir. Kendisini her geçen gün yenilemekte olan uygulamaya getirilen arkadaşlığınız gör özelliği ise oldukça önemlidir. Facebook üzerinde birisiyle arkadaş olduktan sonra o kişiyle hangi tarihte arkadaş olduğunuzu ve ortak arkadaşlarınızla birlikte bu zamana kadar olan tüm bilgilerin detaylarını görmenize imkan sunmaktadır. Çok eskiden beri arkadaşsınız ve hiç konuşmanız olmadıysa karşı tarafa arkadaşlığınızın göstergesi olarak gösterebileceğiniz güzel bir ayrıntıdır. Arkadaşlığınız gör özelliğine nereden ulaşacağınızı ise birlikte kontrol yapacağız.

Facebook arkadaşlığınızı gör nedir nasıl kullanılır

Facebook arkadaşlığınızı gör nerede, facebook arkadaşlığınızı gör bende yok, facebook kimle ne zamandır arkadaşım, facebook arkadaşlığı görme, facebook arkadaş olma tarihini görme, facebook kiminle ne zaman arkadaş oldum. Evet artık facebook uygulamasında katılım tarihinin ardından kiminle ne zaman arkadaşsınız bunu da öğrenebilmek artık bizim elimizde. Çoğu facebook kullanıcılarının bilmediği bu özelliğin hangi alanda olduğunu makalemizde ayrıntılı bir şekilde paylaşacağız.

Facebook kimle ne zamandır arkadaşım

Facebook uygulamasına girişimizi gerçekleştirdikten sonra hangi arkadaşımızla ne zamandan beri arkadaşız bunu görebilmek için ilgili kişinin profil ekranına geliyoruz. Profiline girdiğimiz arkadaşımızın ekranında ‘’Daha fazla’’ butonuna tıklıyoruz.

Facebook arkadaşlığınızı gör nedir nasıl kullanılır, facebook arkadaşlığınızı gör, arkadaşlığınız gör, facebook kimle ne zaman arkadaşım, facebook arkadaş olma tarihini öğrenme, facebook ortak gönderiler
  • Karşınıza gelecek olan seçenekler içerisinde ‘’Arkadaşlığınızı gör’’ butonuna tıklayalım.
  • Ortak gönderilerinizi, ortak arkadaşlarınızı ve hangi ay ile hangi yıldan beri arkadaşsınız bu bilgilerin olduğu bir ekran karşınıza gelecektir.
  • Özellikle gönderiniz var mı yok mu bunun olması ayrı bir güzellik katmaktadır.
  • Fakat sizin hesabınızda arkadaşlığınızı gör bölümü gelmiyorsa uygulama güncel olmamasından kaynaklanıyor olabilir.
  • Play store ve Apple store uygulamasına giriş yaparak güncelleme varsa bu güncellemeleri devreye koymanız da yarar bulunmaktadır.
  • Uygulamaya farklı bir cihazdan giriş yaparak aynı özelliğin olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: Facebook profil bağlantısını kopyalama

Facebook arkadaşlığınız gör özelliğinin yapılabilmesi için gerekli işlem ayrıntılarını gözden geçirmiş bulunuyoruz. Bu aşamada sormak istediklerinizi bizlerle paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook arkadaşlığınızı gör nedir nasıl kullanılır, facebook arkadaşlığınızı gör, arkadaşlığınız gör, facebook kimle ne zaman arkadaşım, facebook arkadaş olma tarihini öğrenme, facebook ortak gönderiler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here