Paylaş

Facebook arkadaş isteği göndermem engelleniyor. Facebook istek engeli aldınız ve kimseye artık arkadaşlık isteği gönderilmiyorsa sebepleri aşağıda yer almaktadır.

Sosyal medyanın en çok kullanıcı kitlesine sahip olan facebook hesaplarında gerçek hesapların olduğu kadar sahte hesapların sayısı da oldukça fazladır. Bunun önüne geçilebilmesi için facebook yakın zaman içerisinde tüm hesapları tek tek kapatıyordu. Kimlik yöntemi yoluyla da kapatılan hesapların geri açılımı gerçekleştirilmiştir. Ve yine aldığı bir karar ile arkadaş isteği gönderilerine de kısıtlama getirmiştir. Nedeni ise sürekli gelen isteklerden sıkılan kişilerin istek gönderen kişileri her defasında şikayet etmesiyle alakalıdır. Eski bir sevgiliniz siz evliyken sizi eklemesi gerginliğe yol açacaktır. Bu ve benzeri durumlarla karşı karşıya kalmayın diye ve olduğundan fazla istek gönderen kişilere de kısıtlama gelmektedir. Arkadaşlık isteklerinin gönderimleri sırasında oluşan sıkıntılara sebep olan nedenler aşağıda sıralanmıştır.

Facebook arkadaş isteği göndermem engelleniyor

Arkadaşlık isteği göndermem engellendi, facebook arkadaşlık isteği göndermem kısıtlandı, facebook arkadaşlık isteği göndermem kısıtlandı, facebook niçin arkadaşlık isteği gönderemiyorum, facebook arkadaş isteği neden gitmiyor. Facebook hesaplarında arkadaşlık isteği gönderdikten sonra bazı kişilere istek gönderme işlemleri sırasında oluşan hataların hepsinin bir sebebi bulunmaktadır.

Facebook arkadaş eklemem engellendi

Facebook hesabında yakın zaman içerisinde çok fazla kişi eklediyseniz bu da sizin arkadaş isteği göndermenizi engelleyecektir. Tabi farklı sebepler de var onları da aşağıdaki şekilde sıraladık;

Facebook arkadaş isteği göndermem engelleniyor, facebook engel aldım, facebook engellendim, facebook istek engeli aldım, facebook arkadaş eklemem engellendi

  1. Gönderilen arkadaşlık isteklerinizin yanıtsız kalması durumunda,
  2. Geçmişte göndermiş olduğunuz arkadaşlık isteklerinizin istenmeyen olarak işaretlenmesi durumunda,
  3. Tabi bunlar hep geçici süreliğine yapılan bir işlemdir. Bir kaç gün içerisinde bu kısıtlamanın kalkacağını bilmenizi isteriz.
  4. Facebook kişinin haklarına sahip çıkan bir platformdur. Yani siz gereksiz yere tanımadığınız kişileri eklerseniz buna engel koymaktadır.
  5. Bu durum ile karşı karşıya kalmamanız için tanıdığınız kişilere istek göndermeniz gereklidir.
  6. Harici durumunda sürekli böyle engeller ve kısıtlamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
  7. Yaşanmaması için dediğimiz gibi tanımadığınız kişilere istek göndermemeniz gereklidir.

Sizler için hazırladığımız Facebook arkadaş isteği göndermem engelleniyor yazımız umarım işinizi görecektir. Aklınıza takılan soruları yorumda bizlere iletebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here