Paylaş

Facebook arkadaş ekleyemiyorum istek gitmiyor. Facebook hesabında bazen bazı kişilere istek gönderilmiyor. Biz de bunun sebebini araştırarak çözümü derledik.

Facebook uygulaması her şeyden önce gizliliğe önem veren bir platformdur. Normal hayatta sizleri rahatsız eden kişiler sizi bu alanda da rahatsız edebilir. Engelleme bazen çare olmamaktadır. Sizin engellemiş olduğunuz kişi ardından başka bir hesap açarak sizleri rahatsız edebilir. Böyle durumlarda paylaşım sağladığımız gönderileri sadece arkadaşlarınıza özel seçip o şekilde yayınlamanız mümkündür. Bazen bazı kişileri arkadaş olarak eklemek çokta mümkün olmamaktadır. Bunun bir çok nedeni bulunmaktadır. Yani arkadaş isteği gönderim alanı olmuyor. Ya da siz arkadaş isteği gönderiyorsunuz o kişiye arkadaşlık isteği gitmiyor. Bu neden olan sebepleri araştırmak için bir çok araştırma yaptığınıza ise eminim. Facebook uygulamasında arkadaş eklenmesi sırasında oluşan sıkıntıların tamamını birlikte kontrol edeceğiz.

Facebook arkadaş ekleyemiyorum istek gitmiyor

Facebook arkadaş eklenmiyor, facebook isteği gönderme de sorun yaşıyorum, facebook arkadaş ekleyemiyorum, facebook arkadaş ekleme de problem var, facebook arkadaşlık isteği gitmiyor. Tanıdığımız ya da tanışmak için eklemek istediğimiz birine istek gönderme de sorun ile karşı karşıya kalıyorsanız. Bu durum sizlik olmayabilir. Aşağıda ele aldığımız durumları karşı taraf ele almış ise o kişilere istek gönderme mümkün olmayabilir.

Facebook arkadaş eklenmiyor

Facebook’ta arkadaş olmadığınız birini eklemek istediğiniz de sorun yaşanmasının sebeplerine değindiğimiz de bir çok nedeninin olduğunu göreceksiniz.

Facebook arkadaş ekleyemiyorum istek gitmiyor, facebook istek gitmiyor, facebook arkadaş eklenmiyor, facebook istek gönderilmiyor, facebook kişi eklenemiyor, facebook kişi ekleyemiyorum

  • İlk olarak arkadaş olarak eklemek istediğiniz bu kişi ”Gizlilik ayarları” içerisinde sadece arkadaşlarımın arkadaşları arkadaş isteği gönderebilir olarak işaretlemiş ve siz de bu kişiyle ortak arkadaşınız yok ise bu kişiye istek gönderemezsiniz.
  • Eğer ”İstek gönderildi” yazıyorsa bu durumda arkadaşlık isteğiniz karşı tarafa gitmiştir. Karşı tarafın bu isteği görüp yanıtlamasını beklemenizi öneririz.
  • Bazı kişiler 5.000 kişi sınırına ulaşabiliyor. Eğer hesabı sayfaya dönüştürmez ise 5001 kişiyi hesabına ekleme işlemi kesinlikle sağlayamaz.
  • Bir kişiyi engelleme yaptıktan sonra kesinlikle arkadaşlık isteği gönderemezsiniz.
  • 24 Saat içerisinde çok fazla kişiye istek gönderdiyseniz bu durumda beklemeniz gereklidir.
  • Bekledikten sonra yeniden istek gönderilerine başlayabilirsiniz. Tabi ki yine de fazla istek göndermekten kaçınınız.

Facebook arkadaş ekleyemiyorum istek gitmiyor nedenlerini yukarıda kapsamlıca ele almış bulunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here