Paylaş

Facebook anket oluşturamıyorum yapamıyorum. Facebook anket özelliği çalışmıyorsa ya da bu özelliği nasıl kullanacağınızın detayları haberimizde.

Genelikle takipçi sayılarının çok olduğu alanlarda kullanılan anket özelliğini siz kişisel hesabınızda da kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Anket özelliği twitter’dan sonra instagram ve facebook uygulamalarına da getirilmiş durumdadır. Eğer ciddi bir arkadaş ya da takipçi kitlesine sahipseniz bu özelliği kullanarak arkadaşlarınızın sizlerin sorduğu sorulara yanıt vermesini sağlayabilirsiniz. Katılımların yüksek olması sorunun cevabına olanak sağlayacaktır. Kısa süre içerisinde facebook hesaplarında da herkes tarafından kullanılmaya başlayan bu özellikte sorun yaşayan kitle sayısının da fazlalaştığı tespit edilmiştir. Bazı kullanıcılar anket yapamadığını bu özelliğin kendi telefonlarında çalışmadığına dair bilgilendirme iletmişlerdir. Biz de bu özelliğin nasıl kullanılacağını ve çalışma adımın da meydana gelmiş olan sorunlara değineceğiz.

Facebook anket oluşturamıyorum yapamıyorum

Facebook anket oluşmuyor, facebook anket özelliği çalışmıyor, facebook anket yapılmıyor, facebook hesabında anket nasıl oluşturulur?, facebook anket yapmak istiyorum, facebook anket nasıl yapılır? Facebook hesabında bir giysinin, ya da bir olayın tartışılmaya veya hangisinin değerlendirmeye alınması için arkadaşlarınızın fikirlerini almak için oluşturulan anket özelliğinde oluşan sıkıntıları kaleme alacağız. Gerçekleştireceğimiz işlem ayarları ile birlikte artık sizler de hesaplarında dilediğiniz gibi bu özelliği kullanabilirsiniz.

Facebook anket yapamıyorum

Sosyal medya hesaplarında anket özelliğinin oldukça artış gösterdiğini söylememiz mümkündür. Özellik facebook hesaplarında da faal olacak şekilde kullanıma başlanılmıştır. Artık kişisel hesaplarda da bu özellik kullanılıyor. Gönderi paylaşımı sağlarken sorularınızı anket üzerinden paylaşabilmeniz için ilk olarak ”Ne düşünüyorsun?” üzerine giriyoruz.

Buraya giriş gerçekleştirdikten sonra (…) bölüme tıklıyoruz. Gelen ekran da ”Anket” yazısını göreceksiniz. Ardından ”Soru sor” alanına sorumuzu belirliyoruz. Soruyu belirledikten sonra 1 ve 2 arasına da evet ya da hayır ya da soruya yönelik almak istediğiniz cevap içeriklerini belirtiyoruz. Ardından anket bitiş tarihini belirledikten sonra ”Paylaş” demeniz yeterli olacaktır.

Anket oluşturması bu şekilde devreye girmiş olacaktır. Fakat sizde anket oluşturulamıyorsa bu durumda telefonunuzun internet veri bağlantısı kontrol edelim. Daha sonrasında facebook uygulamasını telefondan kaldırıp yeniden yükleme işlemlerini gerçekleştirelim. Uygulamayı kaldırıp yeniden yükledikten sonra telefonu kapatıp tekrar açalım. Hala daha sorun devam ederse başka bir telefondan oluşturmayı deneyelim. Tüm bunlara rağmen sorun için Facebook sorun bildirme yazımızı kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

Facebook anket oluşturamıyorum yapamıyorum için hazırlanan makalemizi umarım faydalı bulmuşsunuzdur.

Facebook anket oluşturamıyorum yapamıyorum, facebook anket çalışmıyor, facebook anket yapamıyorum, facebook anket yapma, facebook anket oluşturma, facebook anket oluşturamıyorum

Facebook anket oluşturamıyorum yapamıyorum, facebook anket çalışmıyor, facebook anket yapamıyorum, facebook anket yapma, facebook anket oluşturma, facebook anket oluşturamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here