Paylaş

Facebook anıtlaştırma ayarlarını bulamıyorum. Facebook hesabında anıtlaştırma ayarı içerisine girebilmek için nereye girmeniz gerektiğini yazımızda anlatacağız.

Facebook sürekli iyileştirmelere giderek kullanıcıları için uygulamayı daha kolay hale getirmektedir. Anıtlaştırma ayarlarının içerisine giriş yaparak ölümden sonra hesabınızın silinip silinmemesine yönelik işlemleri sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hesap varisini de yine aynı alan üzerinden seçerek işlemlerini sağlayabiliyorsunuz. Hesap varisi seçerek onun ölüm sonrasında hesap içerisinde yapılması gereken yetkilileri kendisine vermiş oluyorsunuz. Anıtlaştırma ayarlarının nerede olduğunu bu alana girişin nereden sağlandığına dair tüm bilgileri sizlere aktaracağız. Onun haricinde söylediğimiz ekrana geldiğinizde eğer anıtlaştırma ayarları adı altında bir bilgi gelmiyorsa onunla ilgili de işlemleri gerçekleştireceğiz. Anıtlaştırmaya yönelik izleyeceğimiz yol ile beraber sorun artık kalmayacaktır.

Facebook anıtlaştırma ayarlarını bulamıyorum

Facebook anıtlaştırmayı hesabımda göremiyorum, facebook hesabımda anıtlaştırma nerede, facebook anıtlaştırma bende yok, facebook uygulamasında anıtlaştırmaya yönelik bilgilere ulaşım sağlayamıyorum, facebook anıtlaştırma ayarları. Açmış olduğumuz hesabın ölümden sonra kimse tarafından ulaşılmaması istiyorsanız bunun için anıtlaştırma ayarlarını gözden geçirmeniz gerekiyor.

Facebook anıtlaştırma nerede

Anıtlaştırma ayarlarına erişim gerçekleştirebilmeniz içinde ilk olarak Facebook hesabına girip oradan da profil ekranına geliyoruz. Profil ekranına geldiğimizde de Hikaye ekle yazısının hemen sağında ayar butonu olacaktır.

Facebook anıtlaştırma ayarlarını bulamıyorum, facebook anıtlaştırma ayarları, facebook anıtlaştırma ayarları nerede, facebook anıtlaştırma, facebook anıtlaştırma bende yok, facebook anıtlaştırma görünmüyor

Karşınıza çıkan seçenekler içerisinde Anıtlaştırma ayarlarının olduğunu görmeniz gerekiyor. Bazı hesaplarda buraya gelindiğinde böyle bir bilginin çıkmadığına ilişkin bilgi verilmektedir. Bu tarz durumlarda uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz gerekiyor. Tabi bu işlemi sağlamadan önce hesap bilgilerini bilmeniz gerekiyor.

Farklı bir telefondan kendi hesabınıza girerek deneme işlemlerini sağlayabilirsiniz. Olmazsa uygulama güncel olmamasından dolayı da sorun yaşıyor olabilirsiniz. Güncellemeleri de gözden geçirerek son olarak telefonunuzu sallayarak sorun bildir üzerinden sorunu iletebilirsiniz. Facebook anıtlaştırma ayarlarını bulamıyorum sorununa ilişkin yapmanız gereken kontrol aşamaları yukarıdaki gibidir. Takıldığını yer olursa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

Facebook anıtlaştırma ayarlarını bulamıyorum, facebook anıtlaştırma ayarları, facebook anıtlaştırma ayarları nerede, facebook anıtlaştırma, facebook anıtlaştırma bende yok, facebook anıtlaştırma görünmüyor

Facebook sadece anıtlaştırma ile ilgili değil kendi içerisinde tüm ayarlarla ilgili yeniliklere gitmiştir. Haliyle bazı ayarların nerede olduğunu bulamamanız gayet normaldir. İçerisindeki özelliklerin yer değişikliğine gitmesiyle ilgili bu alanları nerede bulacağınıza dair bilgileri hazırlamaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here