Değerli okurlarımız, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook animasyon görünmüyor ve bende yok diyenler için adımların nereden işleme koyulacağını detaylandırdık.

Facebook hikaye bölmesine getirilen yenilikler dur durak bilmeden devam etmektedir. Son olarak Animasyon özelliği getirilen bu alanda kullanımın daha da sıklaştırmak hedef haline gelmiştir. Ancak çoğu kullanıcı Facebook animasyon görünmüyor ve bende yok demektedir.

  • Yeni getirilen bir özelliğin herkes tarafından kullanıyor olmasına rağmen sizde görünmemesi ister istemez moral bozukluğuna sebebiyet verecektir.
  • Ancak gelmeme nedeni farklı bir sebepten de kaynaklanıyor olabilir.
  • O yüzden sorunun ne ile alakalı olabileceği ihtimallerini sizinle paylaşırken çözüm için yapılması gerekenler hakkında da bilgilendireceğiz.

Facebook animasyon görünmüyor ve bende yok

Facebook animasyon görünmüyor

Facebook animasyon görünmüyor ise muhtemelen uygulamanız güncel olmayabilir. Öncelikle animasyonun olduğu alan hikaye kısmına girince hemen karşınıza çıkmaktadır. Sağ tarafta animasyon yazısını görüp onun üzerine tıklayıp işlem sağlayabiliyorsunuz.

Lakin siz hikaye alanına girdiğinizde sağ alanda böyle bir özellik çıkmıyorsa ya uygulama güncel değildir. Ya da daha öncesinde bir kısıtlama almanızdan dolayı hesaba özellik dahil edilmemiştir.

  • Güncelleme işlemi için en kolay yöntem uygulamanın kaldırılıp yeniden yüklenmesidir.
  • Ancak bu işlemi yapmadan önce Facebook giriş bilgilerine sahip olmanız gerekmektedir.
  • Bilgileri bilmeden kaldırıp yükleme yaparsanız hata alabilirsiniz.
  • Şayet bilgilere hakim iseniz uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme yapabilirsiniz.

Uygulama güncel olmasına karşın yine sizde animasyon özelliği çıkmıyorsa başka bir problem olabilir. Daha öncesinde bir kısıtlama aldıysanız o kısıtlamadan dolayı özellik hesabınıza geç gelebilmektedir.

Facebook animasyon bende yok sorunu için daha öncesinde kısıtlama da almadıysanız bu durumda problemi sorun bildir alanından Facebook yöneticilerine iletmeniz gerekmektedir. Sorunun iletisi ile birlikte destek gelen kutusuna Facebook geri bildirim sağlayacaktır.

Muhtemelen sorunun ne ile alakalı olduğu sizinle Facebook tarafından paylaşılacaktır. Ancak genel itibariyle sorun güncelleme ile birlikte giderilmesi gerekmektedir. Facebook’ta bu ve benzeri sorunlarla karşılaşan kişi sayısının oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Deneme yanılma yöntemini işleme koyduğumuz sorunun belirtilen şekilde giderildiğini tespit etmiş bulunuyoruz.

Facebook’un özellikleri içerisinde farklı alanlarında sorun yaşarsanız bize yorumdan durumu iletmeniz yeterli olacaktır.

Facebook animasyon görünmüyor ve bende yok
Önceki İçerikFacebook hikayeye animasyon ekleme ve koyma
Sonraki İçerikTelegram oturumu kapatma ve çıkış yapma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here