Paylaş

Facebook anılar nerede bulamıyorum. Facebook üzerinde anı paylaşımı sağlayanların sayısı oldukça fazladır. Siz anıların nerede olduğunu göremiyorsanız çözüm haberimizde.

Daha öncesinde paylaşılan resim ya da videoları aradan yıllar geçtikten sonra anı şeklinde paylaşabilmeniz mümkündür. İnstagram’da böyle bir durumda ”TBT” verilmektedir. Facebook anılar şeklinde adlandırarak karşınıza da görselleri bu şekilde sunabilmektedir. Zaten haber kaynağı alanında gezintilerinizi gerçekleştirdiğiniz de bazı arkadaşlarınızın anılarını paylaştığını görebilirsiniz. Ancak anıları facebook sizin karşınıza çıkarmadan sizlerde görebilirsiniz. Bu şekilde yeniden paylaşımlarınızı gerçekleştirmenizi sağlayıp anınızı sizde arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Ama bazı facebook kullanıcıları anılar alanının nerede olduğunu bilmediğini için bu işlemlerini sağlayamadığını belirtmektedir. Facebook resim ve video paylaşım merkezinin yanı sıra çeşitli özellikleri de içinde barındırmayı sağlayan platformdur. Böyle oluşundan dolayı yıllardır sosyal medyanın tartışmasız 1 numaralı uygulamasıdır.

Facebook anılar nerede bulamıyorum

Facebook anıları bulamıyorum, facebook anılarım nerede, facebook anılar bölümü yok,  facebook anılar alanı yok, facebook anıları göremiyorum, facebook anılar gözükmüyor. Facebook hesabında yıllar önce yaptığınız bir paylaşımı anı şeklinde paylaşım işlemleri için belirttiğimiz işlemleri takip etmeniz yeterlidir. Aynı zaman da bu bildirimlerin gelip gelmemesine ilişkin işlemleri de kaleme almış olacağız.

Facebook anıları göremiyorum

Anıların görünebilmesi için Facebook hesabına giriş işlemleri sağladıktan sonra sol tarafta en alt bölümde ”Anılar” yazısını göreceksiniz. Telefondan giriş yaptığınız da bu alanı göremezseniz bilgisayarda muhakkak böyle bir alan var olması gereklidir.

Facebook anılar nerede bulamıyorum, facebook anılar bende yok, facebook anılar nerede, facebook anıları bulamıyorum, facebook anıları göremiyorum, facebook anılar gözükmüyor

Anılar alanına giriş işlemi sağladığınız da karşınıza 2 yıl önce ya da daha eski gönderileri görebilirsiniz. Bu gönderileri paylaş diyerek yeniden paylaşım sağlayabilmeniz mümkündür. Onun haricinde anılar ile ilgili bildirimlerin gelmemesi ya da gelmesi için ise sağ üst alanda bulunan ”Bildirimler” seçeneğine tıklayarak işlemleri yapabilirsiniz.

Facebook anılar nerede bulamıyorum diyenlere özel hazırlanan yazımız sonrasında sizler de artık facebook alanından anılarınızı paylaşabilirsiniz. Oldu ki diyelim bu bahsedilen yerde de anılar hala daha gözükmüyor o zaman bu durumu facebook’a iletmemiz gereklidir. Facebook hesabınızın içerisinde sağ üst alanda bulunan (?) işaretine tıklıyoruz. Oradan bir şey çalışmıyor olarak bildirip işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Facebook tarafından incelemeler yapılıp görünmeyen alan hesaba getirilecektir.

Facebook anılar nerede bulamıyorum, facebook anılar bende yok, facebook anılar nerede, facebook anıları bulamıyorum, facebook anıları göremiyorum, facebook anılar gözükmüyor Facebook anılar nerede bulamıyorum, facebook anılar bende yok, facebook anılar nerede, facebook anıları bulamıyorum, facebook anıları göremiyorum, facebook anılar gözükmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here