Paylaş

Facebook ana sayfam açılmıyor çalışmıyor. Facebook ana sayfama giremiyorum diyenlere özel hazırladığımız yazımızla birlikte sorunumuzu bildireceğiz.

Yapılan paylaşımların tamamının gösterildiği alan ana sayfadır. Tüm uygulamalar için geçerliliğini koruyan bu alanda tüm gönderileri Facebook hesabı için kontrol edebiliyorsunuz. Arkadaşlarımızın ya da grup için paylaşılan video ya da resim bilgilerini bahsedilen alandan işlem yürütmeniz mümkündür. Ama bazen bazı nedenlerle ana sayfaya ulaşım yapılamaya bilmektedir. İşte bu ve benzeri tarz durumlarda ilk kontrol internet bağlantısı olmalıdır. Facebook internet ağı üzerinden hizmet sağlayan bir sosyal medya platformudur.  Haliyle ana sayfaya dair bir bilgilendirme gelmiyorsa bunun tek nedeni internet olmaya da bilir. Ama genel olarak internet ile ilişki olduğundan dolayı da kontrolleri yaptıktan sonra hala daha sorun varsa bu durumu Facebook yetkililerine iletmemiz gereklidir. Bazen de genel sorunlar meydana gelebilmektedir. Böyle durumlarda başka bir arkadaşınız da da benzer sorun yaşanıyorsa biraz beklemekte fayda bulunuyor. Ama onda sorun yok sadece sizin hesabınızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız o zaman sorunu nasıl gidereceğimize bakalım.

Facebook ana sayfam açılmıyor çalışmıyor

Facebook ana sayfama giremiyorum, facebook ana sayfa neden açılmıyor, facebook ana sayfaya girmiyor, facebook ana sayfa çalışmıyor, facebook ana sayfam gelmiyor, facebook ana sayfam gelmeyince ne yapmalıyım. Facebook paylaşım ekranı yani ana sayfa alanına erişiminde sıkıntı yaşamaya başladıysanız bu durumda kontrol etmeniz gereken alanlardan kısaca bahsettik. Bunları yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa bu durumda yapılması gereken facebook’a durumu iletmek olacaktır.

Facebook ana sayfaya giremiyorum

Facebook alanında bir çok video ve resim paylaşımı sağlanmaktadır. Onun dışında facebook’ta düşünce paylaşanların sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Tüm görsellerin görünmekte olduğu ana sayfaya erişim işlemlerinde yaşanan sıkıntıyı doğrudan facebook’a bildirmek için yapılması gerekenlere birlikte bakacağız.

Facebook ana sayfam açılmıyor çalışmıyor, facebook ana sayfaya giremiyorum, facebook ana sayfa gelmiyor, facebook ana sayfa beyaz, facebook ana sayfam yok, facebook ana sayfam açılmıyor

  • Sorunumuzu direk facebook yetkililerine bildirebilmek için Buraya tıklamanız gereklidir.
  • Ya da isterseniz ”https://www.facebook.com/help/contact/377211842296337” yazıp enter’a tıklıyoruz.
  • Karşımıza gelen ekranda ”Ana sayfa” sorun bildirin alanı olacaktır.
  • Gelen bu alan üzerinden ana sayfada yaşanan sorunu konu alanına. Facebook sizinle iletişime geçeceği mail adresini iletişim e-posta adresi kısmına giriyoruz.
  • Sorunun açıklamasını sağlayarak yaşanan problemin ekran görüntüsünü alarak ”Dosyaları seç” alanına eklemeniz halinde yaşanan sorun Facebook yetkililerine doğrudan iletilecektir.

Facebook ana sayfam açılmıyor çalışmıyor, facebook ana sayfaya giremiyorum, facebook ana sayfa gelmiyor, facebook ana sayfa beyaz, facebook ana sayfam yok, facebook ana sayfam açılmıyor

İşlemleriniz yetkililer tarafından incelendikten sonra yaşadığınız sıkıntıya dair bilgilendirme mail adresinize gelecektir. Onun sonrasında problem düzelmiş olacaktır. Facebook ana sayfam açılmıyor çalışmıyor diyenler bahsedilen ayarları yaptığı andan itibaren problemi kalmayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here