Paylaş

Facebook albümü silme kaldıramıyorum. Facebook hesabında oluşturduğunuz albümün silinebilmesi için izlenecek yolları yazımızda anlatacağız.

Günlük hayatımızda özel günlerde, toplantılarda ya da gezinti yaptığımız yerlerin fotoğraflarını çekmekteyiz. Çekilen fotoğrafların tamamı daha sonrasında sosyal medya hesaplarında paylaşılmaktadır. Facebook’un diğer sosyal medya uygulamalarından ayıran en temel özelliği ise albüm alanının oluşudur. Uygulama da albüm oluşturarak albüme isim verip burada çekilen fotoğrafları toplu bir şekilde paylaşım sağlayabiliyorsunuz. Yıllardır Facebook kullanıyorsanız oluşturulan albümlere çok zaman geçtikten sonra bakarak anılarınızı tazeleyebilirsiniz. Ancak oluşturulan albümleri aynı zamanda silebiliyorsunuz. Yani oluşturulan albümümü daha sonra kaldıramam diyerek albüm oluşturmuyorsanız böyle bir düşünceye girmeniz gerek bulunmaktadır. Facebook hesabında oluşturulan albümün nasıl sileceğinize ilişkin işlemleri beraber incelemesini sağlayacağız.

Facebook albümü silme kaldıramıyorum

Facebook albüm nasıl silinir, facebook albümü silme, facebook albümü kaldırma, facebook albümü nasıl kaldırabilirim, facebook albümü silmek istiyorum, facebook albüm nereden silinir, facebook albüm silinmiyor. Facebook dünya genelinde en çok giriş yapılan ve en eski sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir. Geçmişten günümüze kadar olan dönemde hiçbir zaman popülerliğini kaybetmemiştir. Bunun nedeni de içinde barındırmış olduğu özellikler ile birlikte getirmiş olduğu yeniliklerdir.

Facebook albüm nasıl silinir

Albümler eskiden evimizin bir alanında özel günlerde çekilen resimlerin yeriydi. Aynı şekilde facebook’ta da albüm alanı mevcuttur. Aradan zaman geçtikten sonra dönüp baktığınız da vay be dediğiniz elbette olmuştur.

Facebook albümü silme kaldıramıyorum, facebook albüm silme, facebook albüm silinmiyor, facebook albümü kaldırma, facebook albüm nasıl silinir, facebook albüm nereden kaldırılır

Ama oluşturulan albümlerinde silinme işlemleri mümkündür. Yani var olan bir albümü kaldırabilmek için çok fazla zorlanmaya gerek bulunmamaktadır. Facebook uygulamasına girerek profil alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

  • Fotoğraflar kısmına geldikten sonra ‘’Albümler’’ alanına erişim sağlayacaksınız.
  • Oluşturduğunuz albümün hemen alt seçeneğinde (…) bölüme tıkladıktan sonra ‘’Albümü sil’’ seçeneği karşınıza gelecektir.
  • Albümü sil dedikten sonra oluşturulan albüm kaldırılacaktır. İnternet bağlantısı yokken bu işlemi sağlarsanız ayarlar başarısız olacaktır.
  • Bağlantıları kontrol ederek tekrar deneme sağlayabilirsiniz. Eğer telefondan işlem sağlıyorsanız ve albüm silinmiyorsa Facebook giriş bilgilerinizi biliyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Olmaz ise başka bir telefondan deneme sağlayalım. Bilgisayardan işlem sağlıyorsanız ve albüm silinmiyorsa bu durumda farklı bir tarayıcıdan deneme sağlayarak işlemleri sonuç getirebilirsiniz.

Facebook albümü silme kaldıramıyorum diyen kullanıcılar için ayarları beraber inceledik. Belirttiğimiz işlemleri yazımızdaki gibi işleme almanız halinde herhangi bir sorun kalmayacaktır. Takıldığınız yer olursa yorumda bunu bize belirtebilirsiniz.

Facebook albümü silme kaldıramıyorum, facebook albüm silme, facebook albüm silinmiyor, facebook albümü kaldırma, facebook albüm nasıl silinir, facebook albüm nereden kaldırılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here