Paylaş

Facebook albümü kaç fotoğraf alıyor. Facebook albüm alanına kaç fotoğraf yükleneceğini, sınırın ne olduğunu haberimiz de bulabilirsiniz.

Sosyal medya uygulamalarında her alanda bir sınırlandırma bulunmaktadır. Çoklu fotoğraflarınızı albüm şeklinde yüklemesini sağladığınız Facebook hesabında acaba bu alana fotoğraf kaç adet eklenebilir sorusunu kendinize sorabilirsiniz. Facebook uygulamasında albüm alanının olması bir çok kullanıcı kitlesini rahatlamaktadır. Bazı kişiler fotoğraf çekilmekten nefret ediyor olsa da resim ve video çekmeyi seven kişilerin oldukça fazladır. Özellikle sosyal medya uygulamaların çoğalmasıyla birlikte fotoğraf ve video paylaşımlarının da artış gösterdiğini belirtebiliriz. Uygulamaların tamamında görsele öncelik verildiği için kaliteli görseller ön plana çıkmaktadır. Akıllı telefon alımlarında da kameranın özelliklerinin iyi olması tercihleri de aranan özelliklerden olmuştur. Facebook albüm alanına dilediğiniz kadar resim ekleyebilirsiniz. Ancak her şeyin bir sınırı olduğu için bu alana da resim ekleme aşamasında bir sınır bulunmaktadır. Yükleme sınırının ne olduğunu kaç adet fotoğrafı albüme ekleyeceğinize ilişkin detaylar yazı içerisinde bulunmaktadır.

Facebook albümü kaç fotoğraf alıyor

Facebook albüm kaç fotoğraf alır, facebook albüm foto yükleme sayısı, facebook albüm resim yükleme sınırı, facebook albüme kaç adet fotoğraf ekleyebilirim, facebook albüme kaç foto eklenebilir, facebook albüm yükleme sınırı nedir. Sorusunu kendinize sorarak ekleme işlemleri sırasında uyarı alabilirsiniz. Normal koşullarda yeteri kadar fotoğraf ekleyebilmenize imkan sunmaktadır.

Facebook albüme foto yükleme sınırı

Facebook albüm alanına fotoğraf ekleme sınırı 1000 adettir. Bir albüme 1000 taneden fazla fotoğraf ekleme aşamasında hata alırsınız. Ki zaten 1000 adet fotoğraf paylaşımı da oldukça fazladır. Fakat dediğimiz gibi özel bir gün olmasından dolayı bunun üzerinde de fotoğraf eklemesi sağlayabilirsiniz.

Facebook albümü kaç fotoğraf alıyor, facebook albüme kaç foto eklenir, facebook albüm foto yükleme sayısı, facebook albüm foto yükleme sınırı, facebook albüme kaç adet foto eklenir, facebook albüme yükleme sınırı

Albüme fotoğraf yükleme işlemleri sırasında sınıra ulaştınız adı altında bir bilgi gelirse bilmeniz gerekiyor ki 1000 adet resim yüklemesi yaptınız. Fotoğraflarınız 1000 adetten fazlaysa ikinci bir albüm açarak eklemeye devam edebilirsiniz.

Facebook her geçen gün kendini geliştirdiğinden dolayı bu alanda yenilikleri de oldukça fazladır. Albüm alanına görsellerinizi nasıl ekleyeceğinizi daha öncesinde yazdığımız yazımızda paylaşmıştık.

Facebook albümü kaç fotoğraf alıyor sorusunun yanıtını yazı içerisinde paylaştık. Facebook albüm alanında sormak istediğiniz farklı bir soru varsa bize yorumdan belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here