Paylaş

Facebook albüm resimlerini gizleme gizlenmiyor. Facebook uygulamasın da albüm fotoğraflarınız görünmesin istiyorsanız çözüm haberimizde.

Facebook hesabında fotoğraf paylaşımlarını farklı şekillerde paylaşım sağlayabiliyorsunuz. Teknolojinin gelişmeden önceki dönem içerisinde evlerin hepsinde fotoğraf albümleri görebilirsiniz. Sosyal medyanın en popüler ağı Facebook uygulaması da bunu bilmesinden dolayı fotoğraflarınızı albüm şekilde ekleyebilmek için size bir alan vermektedir. Albüme eklenen görseller de herhangi bir sınırlama olmamasından ötürü dilediğiniz kadar görsel ekleyebilirsiniz. Ama tek bir albüm açmak yeterli gelmiyorsa daha fazla albüm açarak işlem sağlayabilirsiniz. Albümde paylaşılan görseller özel ise bunları gizlemesini sağlayabilirsiniz. Yani görselleri yükleme sırasında paylaşımları herkese açık olarak eklediyseniz başkalarına görünmesin diye yapılması gereken ayarları birlikte inceleyeceğiz. Böylelikle paylaşılan fotoğrafların kimlere görünmesini istiyorsanız bu yönde aşamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de hazırsanız ayarlarımızın nereden yapıldığına birlikte bakalım.

Facebook albüm resimlerini gizleme gizlenmiyor

Facebook albümü gizleme, facebook albüm nasıl gizlenir, facebook albüm fotoğraflarını gizlemek istiyorum, facebook albüm gizleme nerede, facebook albüm gizlemeyi bulamıyorum, facebook albüm resimlerim görünmesin, facebook albüm resimlerini başkaları görmesin. Gibi isteğinizin işleme koyulabilmesi için yaptığımız çözüm yöntemlerine dair işlem aşamalarımızı birlikte gerçekleştireceğiz. Sağlanacak ayarlarla birlikle artık paylaşılan resimlerinizin kimlerin görmesine siz karar vereceksiniz.

Facebook albüm fotoğrafları görünmesin

Facebook hesabında oluşturulan albümdeki fotoğrafların gizlenebilmesi için ilk olarak uygulamaya giriş işlemi gerçekleştirerek profil alanına geliyoruz.

Facebook albüm resimlerini gizleme gizlenmiyor, facebook albüm gizleme, facebook albüm nasıl gizlenir, facebook albüm gizlenmiyor, facebook albüm gizleme nerede, facebook albüm resimlerim gözükmesin

  • Profil kısmına geldikten sonra ‘’Fotoğraflar’’ kısmına tıklıyoruz.
  • Buradan da hemen altta bulunan ‘’Albümler’’ seçeneğine giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Gelen ekran da oluşturmuş olduğunuz albümleri göreceksiniz.
  • Albümlerin yanında (…) çizgili bölüm var buraya tıkladığınız da gelen seçenekler içerisinde ‘’Düzenle’’ kısmına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Düzenle alanına girdikten sonra da ‘’Gizlilik’’ kısmını göreceksiniz. Gizlilik alanına tıklayıp tercihinize göre kimlerin görmesini istiyorsanız buradan bu seçimi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Arkadaşlar, Herkese açık, Ben, Özel seçeneklerinin bulunduğu kısımdan hangisini tercih etmek istiyorsanız isteğinize bağlı işlem gerçekleştirmesi sağlayabilirsiniz.

Facebook albüm resimlerini gizleme gizlenmiyor sorunu ile ilgili yukarıda belirtilen işlemleri yaptığınız da hala daha sorun yaşarsanız bunu bize yorum alanından iletmeniz yeterlidir. Gizleme aşamalarını yukarıdaki gibi işleme aldıktan sonra sorunun olmaması gerekiyor. Varsa farklı bir tarayıcıdan deneme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Facebook albüm resimlerini gizleme gizlenmiyor, facebook albüm gizleme, facebook albüm nasıl gizlenir, facebook albüm gizlenmiyor, facebook albüm gizleme nerede, facebook albüm resimlerim gözükmesinFacebook albüm resimlerini gizleme gizlenmiyor, facebook albüm gizleme, facebook albüm nasıl gizlenir, facebook albüm gizlenmiyor, facebook albüm gizleme nerede, facebook albüm resimlerim gözükmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here