Paylaş

Facebook albüm oluşturma yapamıyorum. Facebook hesabında albüm nasıl oluşturulur? Sorusunun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

Albüm oluşturarak çoklu fotoğraflarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Facebook bu imkanı ilk günden bugüne kadar kullanıcılarına sunmaktadır. Özel günlerde ya da arkadaşlarınızla yapılan gezintilerinizde buna benzer tüm aşamalarda çoklu resim çekildiğini biliyoruz. Fotoğraflar içerisinde hepsini ayrı ayrı yüklemek hem arkadaşlarınızı sıkacaktır. Hem de sizler fotoğraflarınızı tek bir çatı altında göremeyeceksiniz. O güne özel resimleri albüm şeklinde paylaşımınız ise ilerleyen zamanlarda baktığınız da sizler için bir anı olarak kalacaktır. Albüm oluşturma işlemlerinin nereden ve nasıl yapıldığını yeni kullanıcılar fazla bilmemektedir. Facebook her geçen gün kullanıcı kitlesini artırmayı başaran bir platform olduğu için özelliklerine dair bilgileri de sizlerle paylaşmaktayız. Uygulama içerisinde albümün nereden ve nasıl oluşturulacağını kapsamlı bir şekilde sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Bu sayede sizler de artık belli bir yere gidip çoklu resim çekildiğiniz de bundan sonra görselleri albüm ekleyerek paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook albüm oluşturma yapamıyorum

Facebook albüm oluşmuyor, facebook albüm nasıl oluşturulur, facebook albüm nereden oluşturulur, facebook albüm oluşturmak için ne yapmama gerekiyor, facebook albüm oluşturma 2019, facebook albüm oluşturması sırasında hata alıyorum. Gibi iletilen tüm bu soru işaretlerinin ortadan kalkabilmesi için incelemelerimizi kapsamlı bir şekilde tamamlamış bulunuyoruz. 2019 Yılı içinde albüm oluşturma sırasında bir değişiklik olup olmadığına dair tüm işlem aşamalarını da bu şekilde görebilirsiniz.

Facebook albüm nasıl oluşturulur

Sosyal medya hesabınız Facebook uygulamasında albüm oluşturma işlemleri için uygulama içerisinde profil alanına geliyorsunuz. Profil kısmına geldikten sonra ‘’Fotoğraflar’’ seçeneğine tıklıyoruz. Gelen ekranda ‘’Albüm oluştur’’ seçeneğini bulabilirsiniz.

Facebook albüm oluşturma yapamıyorum, facebook albüm ekleme, facebook albüm oluşturma, facebook albüm nasıl oluşturulur, facebook albüm nereden oluşturulur, facebook albüm oluşmuyor

Albüm oluştur alanına tıkladıktan sonra artık önünüze görselleri ekleyeceğiniz bir pencere ekranı gelecektir. Bu alandan tek tek fotoğraflarınızı eklemesini yapmaya gerek yok fotoğrafları işaretleyerek toplu bir şekilde eklemesini sağlayabilirsiniz.

Albüme vereceğiniz isim ve fotoğrafların nerede çekildiğine dair konum bilgilerinizi de yine kendiniz seçebiliyorsunuz. Haricinde tarih olarak da hangi tarihin baz alınmasını istiyorsanız bunları belirleyip bitir demeniz halinde görseller paylaşıma hazır olacaktır. Yine aynı ekranda fotoğrafların kimin görmesini istediğinizi kendi isteğine bağlı bir şekilde ayarlama sağlayabilirsiniz.

Facebook albüm oluşturma yapamıyorum diye gelen kullanıcılarımız için ayarlarımızı tamamlamış bulunuyoruz. Bu aşama da albüm oluşturma da en ufak sıkıntı ile karşılaştığınız da bize durumu yorumdan iletebilirsiniz. Oluşturma sırasında sıkıntı gelirse farklı bir tarayıcıdan deneme yaparak internet bağlantılarınızı kontrol etmeniz gerekiyor.

Facebook albüm oluşturma yapamıyorum, facebook albüm ekleme, facebook albüm oluşturma, facebook albüm nasıl oluşturulur, facebook albüm nereden oluşturulur, facebook albüm oluşmuyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here