Paylaş

Facebook adım kabul edilmedi edilmiyor. Facebook’a üye olmaya çalışırken adınız kabul görmüyorsa yapılması gereken işlem aşamalarını konu aldık.

Facebook’a kaydolma sırasında muhakkak gerçek isim ve soy isim bilgilerinin girilmesi gerekiyor. İlerleyen dönemlerde herhangi bir hata ile karşılaştığınız da gidermek istiyorsanız, gerçek bilgilerinizle hesap açmanız en doğru olan işlemdir.

Facebook adım kabul edilmedi edilmiyor

Gerçek isimle açılmayan çoğu kişinin Facebook hesapları geri açılmamaktadır. Ne kadar itiraz ederseniz edin, kimlikteki bilgilerle uyuşmayan hiçbir hesap geri açılmıyor. Tabi sadece isim ve soy ismin doğru olması yetmiyor. Aynı zamanda girdiğiniz doğum tarihi bilgilerinin de gün, ay ve yıl olacak şekilde tutuyor olması gerekiyor.

Hesaba kaydolma işlemleri esnasında gerçek bilgilerinizi giriyor olmanıza rağmen, Facebook adınızı kabul etmiyorsa nedenine ve çözümüne beraber bakacağız.

Facebook ismimi kabul etmiyor

Facebook’ta kaydolma işlemleri esnasında kabul görmeyen adınızla ilgili hangi formu doldurmanız gerektiğini birlikte inceleyeceğiz. Belirtiğimiz form ile birlikte karşılaştığınız sorunda giderilmiş olacaktır.

Facebook adım kabul edilmedi edilmiyor
  • Mevcutta kullandığınız bilgisayarınızdan boş bir internet sayfası açıyorsunuz.
  • Adres satırı kısmına,
  • https://www.facebook.com/help/contact/237843336274237
  • Yazdıktan sonra Enter tuşuna basıyoruz.
  • Adım kabul edilmedi diye bir ekran gelecektir.
  • Formda yazan bilgileri eksiksiz şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Ad, soy ad, E-postanı, doğum yılınız ve cinsiyetinizi doğru giriyoruz.
  • Aynı zamanda gerçekte kullanılan bilgiler olmasından dolayı alt kısımda, kimliğinizin ön yüzünü T.C kimlik numaranız görünmeyecek şekilde ekliyoruz.
  • En sonunda ‘’Gönder’’ diyerek işlemlerinizi bitirebilirsiniz.
  • İşlemler sonrasında Facebook gerekli olan incelemeleri yaparak sorununuzu giderecektir.

Facebook ismim kabul edilmedi

Facebook hangi kimlik bilgilerini kabul ettiği de alt tarafta ayrıntılı şekilde yazmaktadır. Facebook’un sizden istediği bilgilere sahip değilseniz eğer hesaba kaydolma işlemleriniz başarısız olacaktır.

Facebook adım kabul edilmedi edilmiyor

Adı kabul edilmeyen kullanıcılar için hazırlamış olduğumuz yazı işinizi fazlasıyla görecektir. Facebook’ta yaşanan sıkıntıların bazıları bizle alakalı olsa da bazıları ise sunucuyla alakalı olabilmektedir.

Kimlik bilgilerinizde ki ad soy ad ile buradaki bilgiler uyuşuyor olmasına rağmen sorun yaşıyorsanız, bu form ile çözüm gelecektir. Sizin de eklemek istedikleriniz olursa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here