Paylaş

Facebook 10 yıl öncesi sonrası nedir. Facebook ve diğer ağlardan başlayan bu çılgınlığın nedenine ilişkin bilgileri sizlere anlatacağız.

Sosyal medya da başlayan her türlü akım bir anda başlamaktadır. 2019 yılına giriş yapıldıktan sonra öncesi ve sonrası akımı boy göstermeye başlamıştır. Facebook hesabında hareketler dökümü alanın da gezinti sağladığınız da arkadaşlarınızın sürekli öncesi ve sonrası paylaşımlarla karşılaşabilirsiniz. Buna araştırma sağlamadığınız süre içerisinde anlam veremeyebilirsiniz. Dünya genelinde şuan da bu akım hızlı bir şekilde devam etmektedir. Sadece facebook alanında bu durumun olduğunu söylemeyiz. Tüm sosyal medya uygulamaları içerisinde bu akım hızla devam etmektedir. Ancak facebook üzerinde bulunan yüz tanıma özelliği ise bazı kullanıcıları akımla beraber düşünmeye itmektedir. Akıma katılmak için ne yapmam gerekiyor diye de düşünebilirsiniz. Akıma katılmak sanıldığı kadar zor bir durum değil elinizde 10 yıl önce çekildiğiniz bir fotoğraf varsa yeni fotoğrafınızı ekleyip paylaşmanız yeterlidir.

Facebook 10 yıl öncesi sonrası nedir

Facebook 10 yıl sonra nedir, facebook 10 yıl önce, facebook yeni akım, facebook 10 yıl önce ve sonra akımı nasıl yapılır, facebook yeni akım ne anlama geliyor, facebook yeni akım için ne yapmalıyım, facebook 10 yıl önce akımı. Yeni başlayan çılgınlık eminim sizde de merak uyandırmaya başlamıştır. Önünü arkasını düşünmeden bir şey paylaşmak istemeyen biriyseniz direk araştırma içerisine girersiniz. Araştırmalarınıza bizimde katkımız olsun diye yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Facebook yeni akım

Bilindiği üzere facebook’ta yüz tanıma özelliği ile birlikte yüzünüzün bulunduğu karede başka bir yerde resim çekilmiş ve haberiniz olmadan paylaşım sağlanmışsa bu karşınıza gelmektedir. 10 yıl önce ve sonra olarak bir resim paylaşabilmek için ise eski olan bir fotoğrafınızı bulmanız gerekiyor.

Facebook 10 yıl öncesi sonrası nedir, facebook yeni akım ne, facebook yeni akım nasıl yapılır, facebook 10 yıl önce, facebook 10 yıl sonra, facebook 10 yıl akımı nedir

Çekilen resimlerin sosyal medya hesaplarında hemen paylaşıldığını söyleyemeyiz. Resimler galeri alanında beklendikten sonra paylaşımlar gerçekleştirilmektedir. Eski paylaşımın altına da #tbt bilgisi eklenmektedir.

10 yıl önce çekilen bir resim ile şimdi ki resminizi yan yana getirip facebook hesabında paylaşmanız halinde yeni akıma sizlerde katılmış olacaksınız. Tabi paylaşılan resimle birlikte arkadaşlarınızın yorumları da ard arda gelecektir. Ne kadar değişim gösterdiğinizi yapılan paylaşım sonrasında arkadaşlarınızdan aldığınız tepkilerle anlayabilmeniz mümkündür.

Facebook 10 yıl öncesi sonrası nedir diye merak içerisine girip araştırma sağladığınız da bu bilgiler ışığında paylaşımlarınızı sağlayabilirsiniz. Tavsiye olarak isterseniz sizin için hazırladığımız Facebook yüz tanımayı kapatamıyorum yazımızı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here