Paylaş

Epic games launcher kaldıramıyorum. Bilgisayarımız da gelen epic games launcher bilgilendirmesi sonrasında silmek isterseniz nasıl olduğunu kapsamlıca anlatacağız.

Bilgisayarımıza oyun yükleme işlemleri için bir çok uygulama üzerinden işlem sağlamaktayız. Genellikle güvenilir olan programlar üzerinden oyunun indirme işlemleri yapılmaktadır. Örneğin steam uygulaması alanından bir çok oyun indirilebilmektedir. Ve şuan oldukça aktif kullanılan epic games launcher üzerinden de kullanıcıların oyun indirebildiklerini söylemek mümkündür. Kaliteli oyunları içerisinde barındıran epic games launcher belli bir aşamadan sonra bilgisayardan kaldırılmak istenilmektedir. Aslında bilgisayardan özelliği kaldırmanız oldukça basittir. Sadece geri planda çalışıyor hatası yüzünden kaldırma da hatalar alınabilmektedir. Yani siz kaldırmak istediğinizde karşınıza ”Epic games launcher hala çalışıyor. Lütfen devam etmeden önce onu kapat.” uyarısını alabilirsiniz. Gelen bu hatanın ne ile alakalı olmadığını bilmeyen bir çok kişi olmasından dolayı konuyu kapsamlıca ele alarak sorunu gidereceğiz.

Epic games launcher kaldıramıyorum

Epic games nasıl silinir?,epic games nasıl kaldırılır?, epic games silmek için ne yapmam gerekiyor, epic games silme ayarları, epic games kaldırmak istiyorum, bilgisayarımdan epic games launcher kalkmıyor, pc de epic games launcher’i nasıl kaldırabilirim. Diyerek belirtilen işlemlerle ilgili alınan hatalara başlıca göz atacağız. İlk olarak uygulama hala çalışıyor hatası alırsanız bunu kapatarak işlemlere devam edeceğiz.

Epic games launcher silinmiyor

Epic games launcher silinme işlemleri sırasında hala çalışıyor. Lütfen devam etmeden önce onu kapat. Bilgisini gördükten sonra bilgisayarının sağ alt tarafında bulunan yukarı bakan ok işaretine tıklıyoruz. Buraya tıkladıktan sonra gelen ekranda epic games launcher uygulamasını göreceksiniz. Onun üzerine gelerek sağ tıklayıp çıkış demeniz halinde işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

Epic games launcher kaldıramıyorum, epic games silinmiyor, epic games kalkmıyor, epic games launcher silinmiyor, epic games nasıl silinir, epic games kaldırma

  • Çalışan uygulamanın kapatılmasını gerçekleştirdiğimiz için artık kaldırma işlemlerine başlayabiliriz.
  • Bilgisayarımızın ”Denetim masası” na girerek buradan program kaldır alanından kaldırabilirsiniz.
  • Onun dışında sol köşede var olan arama çubuğuna tıklayarak arama satırı alanına ”Program ekle veya kaldır” yazdıktan sonra,
  • Program ekle veya kaldır bölümüne tıklıyoruz.
  • Gelen ekranda bütün uygulamaları göreceksiniz. Bu uygulamalar içerisinde epic games launcher gördükten sonra ”Kaldır” demeniz yeterlidir.
  • Sağlanan işlemler sonrasında Epic games launcher kaldıramıyorum sorununuz giderecektir.
  • Hala daha hata varsa bilgisayarı kapatıp yeniden açmanız durumunda sorunumuz kalkmış olacaktır.

Epic games launcher kaldıramıyorum, epic games silinmiyor, epic games kalkmıyor, epic games launcher silinmiyor, epic games nasıl silinir, epic games kaldırma Epic games launcher kaldıramıyorum, epic games silinmiyor, epic games kalkmıyor, epic games launcher silinmiyor, epic games nasıl silinir, epic games kaldırmaEpic games launcher kaldıramıyorum, epic games silinmiyor, epic games kalkmıyor, epic games launcher silinmiyor, epic games nasıl silinir, epic games kaldırma

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here