Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda EBA ZOOM canlı derse katılmak için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz hatası alıyorsanız çözüme yönelik bilgileri paylaşacağız.

EBA ve ZOOM uygulamasının birleştirilmesiyle birlikte uzaktan eğitimlerin tamamı artık bu alandan verilmeye başlanmıştır. Ancak kullanıcının çoğalması ve oluşan yoğunluk sonrasında uygulamalarda da ister istemez sorunlar meydana gelebilmektedir. EBA ZOOM canlı derse katılmak için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz uyarısı ise son zamanlarda sıkça karşılaşılan hatalardan birisidir.

Uygulamalara gelen güncellemelerle birlikte hatalarında baş gösterdiğini söylemek mümkündür. Ancak her hatanın bir çözümü bulunduğundan ötürü kısa bir araştırma sonrasında bu tür benzeri hataları giderilmeniz de mümkündür. Bizim sizden tek isteğimiz ayarları doğru bir şekilde kaleme almanız olacaktır.

EBA ZOOM canlı derse katılmak için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz

EBA ZOOM canlı derse katılmak için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz

EBA canlı derse katılmak için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz hatasını sadece öğrenciler değil, öğretmenler de almaktadır. Alınan hata sonrasında ne yapılacağının bilinmemesi ister istemez sorun yaşamanıza sebebiyet vermektedir. Mobilden giriyor olmanıza rağmen mobil uygulamayı kullanabilirsiniz uyarısı anlık paniğe yol açabilir.

Normal şartlarda telefonunuzdan bağlantı kuruyorsanız eğer bu durumda uygulamanızı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlamanız gereklidir. Alınan hata genelde bu tarz durumlarda giderilmektedir. Çünkü uygulamaya gelen güncellemeler bazen otomatik olarak devreye girmemektedir.

Uygulamanın kaldırıp tekrar geri yüklenebilmesi için yapmanız gereken işlem ise wifiye bağlı olmanızdır. Wifiye bağlıyken bu işlemi sağlarsanız herhangi bir problem ile karşılaşmadan probleminizi giderilebilirsiniz.

ZOOM canlı derse katılmak için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz

ZOOM canlı derse katılmak için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz sorunu içinde aynı işlemi tekrarlamanız yeterlidir. Uygulamalarınızın tamamı için bu işlemi sağlamanız yeterlidir. Devamında tekrar mail adresiniz ve şifrenizi girerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Son zamanlarda bu ve benzeri hatalarda artış görünmektedir. Belirttiğimiz işlemler işinizi görmezse eğer bir tarayıcı üzerinden uygulamalara giriş yapmayı deneyin. Ve güçlü bir internet alt yapınızın olması gerektiğini de unutmayın.

Çünkü yoğunlukla birlikte yavaş bağlantılarda sürekli olarak donma ve kasma sorunu meydana gelmektedir. ZOOM ve EBA uygulamaları için sormak veya eklemek istediğiniz farklı yerler varsa şayet bize bunu yorum alanından bildirebilirsiniz.

Önceki İçerikinstagram içerik üretici hesabına geçme ve nerede
Sonraki İçerikDestroy All Humans sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here