Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Eba yükleniyor ve beyaz ekran hatası için izlemeniz gereken yolların neler olduğunu birlikte gözden geçireceğiz.

Tüm ilk okul ve orta okul öğrencilerinin ve öğretmenlerin girişini sağlamış olduğu Eba uygulamasında teknik sorunlarda baş gösterebilmektedir. Son dönemlerde gelen bilgileri kontrol ettiğimizde Eba yükleniyor ve beyaz ekran hatası baş gösterdiğini söyleyebiliriz.

Meydana gelmekte olan bu hatanın çözümü için nelerin gerekli olduğunu kontrol etmiş bulunuyoruz. İlgili ayarları bahsettiğimiz şekilde işleme koymanızla birlikte sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabileceksiniz.

Eba yükleniyor ve beyaz ekran hatası

Eba yükleniyor ve beyaz ekran hatası

Eba yükleniyor da kalıyor diyorsanız eğer ayarlarınız için yapmanız gereken ilk kontrol internet bağlantınızı gözden geçirmek olacaktır. Bağlantılarınızı gözden geçirerek mobilden bağlanıyorsanız wifiye, wifiden bağlanıyorsanız mobile bağlanarak deneme sağlamanız gereklidir.

Bağlantılarınızla ilgili en ufak bir sorun yok ise bu durumda tarayıcınızla alakalı bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Farklı bir tarayıcıdan Eba uygulamasına giriş gerçekleştirmesi deneyin. Şayet telefon üzerinden bağlantı kuruyorsanız eğer telefonunuzdaki Eba uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyin.

Tüm bu işlem aşamaları sonrasında bilgisayarınıza ya da telefonunuza gelen bir güncelleme var ise bundan dolayı da problem yaşıyor olabilirsiniz. Güncellemeleri işleme alarak tekrar deneme gerçekleştirin.

Ayarlarınızı yaptığınızda sorun düzelmemiş olur ise tarayıcınızda kullanmış olduğunuz eklenti varsa bu eklenti yükleniyor hatasını verebilir. O yüzden eklentiyi kaldırıp ya da durdurarak tekrar deneme gerçekleştirebilirsiniz. Eba uygulamasına girişiniz öncesinde arka planda çalışan uygulamalarınız var ise bu uygulamaları kapatıp o şekilde deneme sağlayın. Tüm bu kontroller neticesinde sorunun çözümlenmiş olması gerekiyor.

Eba beyaz ekran hatası

Eba beyaz ekran hatası içinde yukarıdaki adımları işleme alıyor olmanız gereklidir. Ancak aynı hatalar ayarları yapıyor olmanıza karşın devam ediyorsa Eba sunucularıyla ilgili de problem olabilir. Sorunun genel mi değil mi? Olup olmadığını öğrenebilmeniz için diğer arkadaşlarınızla iletişime geçerek bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Onlarda da aynı sorun varsa problemin çözümü için beklemekten başka yol bulunmamaktadır. Beklediğiniz de çözüm kendiliğinden gelmiş olacaktır. Eba uygulamasıyla ilgili karşılaştığınız diğer sorunları bize yorum alanından ulaştırabilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here