Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda EBA önyüz sunucusu erişim doğrulaması yapılamadı hatası ve çözümü için nelerin gerekli olduğunu ele aldık.

Günümüzde COVİD-19 salgını hızla yaygınlaşırken virüsün etkili olduğu ülkelerden biride Türkiye’dir. Vaka sayılarının günden güne artmasıyla birlikte eğitimler yeniden uzaktan verilmeye başlanmış durumdadır. EBA ve ZOOM uygulamalarının birleştirilmesiyle birlikte de bu iki uygulama kısa zamanda popüler hale gelmiş durumdadır. EBA aldığınız hata noktasında nasıl bir yol izleyeceğinizi sizlere bildireceğiz.

Almış olduğunuz bu hatayı bilgisayarınızda, telefonunuzdan ya da tabletinizden alabilirsiniz. Uygulamaya saymış olduğumuz bu alanlardan erişim sağlanabilmesinden ötürü hatayı bağlantı kurduğunuz her cihazdan alabilirsiniz. Sorunlar çocuğunuzun eğitimine zarar verdiğinden ötürü problemin bir anca giderilmesini istemenizde gayet normaldir.

EBA önyüz sunucusu erişim doğrulaması yapılamadı hatası ve çözümü

EBA önyüz sunucusu erişim doğrulaması yapılamadı hatası ve çözümü

EBA önyüz sunucusu erişim doğrulaması yapılamadı hatası ve bu hata haricinde meydana gelen çeşitli hataların olduğunu söyleyebiliriz. Yaşanan tüm aksaklıkların kendine has bir çözüm yöntemi bulunmaktadır. Belirtilen yöntemlerle birlikte sorunlarınızın giderilmesini gerçekleştirebiliyorsunuz. Almış olduğunuz bu hatanın nedeni ise tarayıcınızla alakalıdır.

Tarayıcıyı değiştirerek giriş yapmayı denediğinizde de yine aynı problem meydana geliyor ise flash’ların engellenmesiyle alakalı bir problem yaşıyorsunuz. Soruna dur diyebilmeniz için tarayıcınızı açıp adres çubuğu yanındaki kilit işaretine dokunmanızda fayda bulunmaktadır. Belirtilen alanda Flash seçeneğini görürseniz ona izin vermeniz gerekiyor. Gelmez ise site ayarları bölümüne girerek Flash bağlantılarına izin vermenizle birlikte sorun giderilmiş olacaktır.

Yapmış olduğunuz işlem aşamaları sonrasında tarayıcınızdan EBA alanını yenilemeniz halinde problem çözümlenmiş olacaktır. Çözümlenmemiş olarak görünüyor ise bağlantılarınızla alakalı ya da engelleyen bir eklentiden ötürü sorun yaşıyor olabilirsiniz. Reklam engelleyici eklenti olan Adlock’u kullanıyorsanız bunu devre dışı bırakarak işlemleri devreye alabilirsiniz.

EBA önyüz sunucusu erişim doğrulaması yapılamadı çözümü

EBA önyüz sunucusu erişim doğrulaması yapılamadı çözümü için yukarıdaki işlemleri devreye almanız yeterlidir. Lakin sorun çözümüne yönelik bir alan bulamadıysanız tarayıcınızı bilgisayarınızdan kaldırarak yeniden yüklemesini sağlayabilirsiniz.

Yaptığınız işlem sonrasında ise tarayıcınıza herhangi bir eklenti yüklemeden EBA uygulamasına giriş yapmayı denemenizde fayda bulunmaktadır.

Önceki İçerikHuawei P9 Plus format atma ve sıfırlama
Sonraki İçerikEBA çok kalabalık hatası ve çözümü
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz