Paylaş

Dondurduğum instagram hesabı açılmıyor. İnstagram dondurulduktan sonra tekrar açmak isteyenler şifre unutma ile karşı karşıya kalmaktadır. Çözüm ise haberimizde.

Facebook, twitter ya da instagram gibi sosyal medya hesaplarını kısa vadeli olmak üzere dondurma işlemleri sağlamaktayız. Hesabı dondurduktan sonra tekrar açmak için zaman geçtikten sonra şifremizi unutma gibi durumlar ile karşı karşıya kalmaktayız. Şifre unutulması sonrasında ise yapılması gereken işlem hesabın şifre hatırlamasına yönelik müdahalelerdir. Ya da hesabınızın şifresinin yenilemesini sağlayabilirsiniz. Şifre yenilemeyi ben nereden yapabilirim ki? Sorusunu ise her kullanıcı gibi sizler de kendinize sorabilirsiniz. Bunun için gireceğiniz araştırmaların neticesiz kalmaması adına bu durumu da sizler için araştırmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. instagram şifre yenileme linkine tıklamanız durumunda gelen ilk ekrana kullanıcı adınızı, telefon numaranızı ya da e-posta adresini girerek ”Şifre yenile” diyerek işlemlerini devam ettirebilirsiniz. Bu ayarları yapıp şifreyi doğru olacak şekilde yapılandırmaya aldıktan sonra artık geriye sadece hesabın açılımını yapmak olacaktır.

Dondurduğum instagram hesabı açılmıyor

İnstagram şifrem yenilenmiyor, dondurulan instagram hesabımın şifresini unuttum, instagramın şifresini unuttum açamıyorum, instagram dondurmuştum ancak şuanda şifreyi hatırlamıyorum, instagram hesabım dondurulduktan sonra açılmıyor. İnstagram uygulamasının dondurma işlemi sonrasında hemen pişman olup açmak isterseniz bu işlem başarısız olabilir. Bundan dolayı 1-2 gün bekleme ile baş başa kalabilirsiniz. Neden ve sebeplerine ilişkin bilgi detayları aşağıda yer alırken aynı zaman da çözüm işlemlerini de sizlere sunacağız.

Dondurduğum instagramın şifresini unuttum

Yukarı da da belirttiğimiz üzere instagram hesabını dondurduktan sonra hemen açmak isterseniz bunun için beklemeniz gerekebilir. Bundan dolayı 1-2 gün geçtikten sonra tekrar denediğiniz de hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Ancak siz hesabı dondurdunuz aradan çok uzun bir zaman dilimi geçti ve buna bağlı şifreyi unuttuysanız yine yukarıda size belirtmiş olduğumuz şifre yenileme linki üzerinden belirli olan hesabınızın şifre yenilemesini sağlayıp sorununuzu giderebilirsiniz.

Dondurduğum instagram hesabı açılmıyor sorununa ilişkin yapılandırılan işlem aşamaları tek tek sizler için kaleme almış durumdayız. Yazı içerisinde aklınıza takılan ya da işlem aşamaları da aldığınız hataları yorumda bize iletebilirsiniz.

Dondurduğum instagram hesabı açılmıyor, dondurulan hesabı açamıyorum, dondurduğum instagramın şifresini unuttum, instagram dondurdum şifreyi unuttum, instagramı dondurdum açılmıyor, dondurulan instagramı açamıyorum

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here