Dirt rally sistem gereksinimleri hakkında merak ettiğiniz ne var hepsini hazırlamış olduğumuz yazımızda ayrıntılı şekilde anlatacağız.

Dirt rally sistem gereksinimleri

Dirt rally nedir? diye merak edip araştırma içerisine girenler için oyun 7 Aralık 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Microsoft Windows için geliştirilen oyun yarış oyunudur. Oyun daha sonrasında diğer cihazlarda kullanılabilmesi içinde kendi içerisinde güncellemeye gitmiştir.

Arabalara düşkünseniz ve yarış yapmayı seviyorsanız oyun sizin için vazgeçilmez diyebiliriz. Steam üzerinden oyunu indirip oynayabilirsiniz. Oyunu indirmeden önce ise donma ve kasma sorunu yaşamamanız için gereksinimleri biliyor olmalısınız.

Bunları bilmeden yapacağınız yükleme sizin oyun içerisinde donma ve kasma sorunu ile karşılaşmanıza neden olacaktır. Ki zaten oyun oynayan biriyseniz eminim oyunu yüklemeden önce ilk yaptığınız araştırma oyunun sistem gereksinimleridir.

Bazı kullanıcılarda oyunun kaç GB olduğu il ilgili araştırma içerisine girmektedir. Oyun için bilgisayarınızda olması gereken boş alan 50 GB olduğunu söyleyebiliriz. Bilgisayarınız bu boş alana sahip değilse indirme başarısız ya da hata ile karşılaşır. Tabi kaç GB haricinde diğer gereksinimleri hakkında da bilgi vermek gerekir ise bunları size hem önerilen hem de maksimum olacak şekilde ele alacağız.

dirt rally

Dirt rally minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: AMD FX Serisi veya Intel Core i3 Serisi
  • RAM: 4 GB İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10’un 64 bit versiyonları yeterli.
  • Ekran Kartı: AMD HD5450, Nvidia GT430, Intel HD4000 (1 GB’lık VRAM ile)
  • Gerekli Boş Alan: 50 GB
Dirt rally sistem gereksinimleri

Dirt rally önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: AMD FX Serisi veya Intel Core i3 Serisi RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10’un 64 bit versiyonları yeterli.
  • Ekran Kartı: AMD HD5450, Nvidia GT430, Intel HD4000 (1 GB’lık VRAM ile)
  • Gerekli Boş Alan: 50 GB

Bilgisayarınızın bu gereksinimleri karşılıyor olması durumunda hiçbir sorun yaşamadan oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Oyun hakkında merak ettiğiniz farklı bir husus varsa onu bizlere yorum alanından bildirebilirsiniz. İndirme esnasında da sorun olursa yine aynı şekilde yorumdan iletin.

Önceki İçerikiPhone mesaj konu alanı kapatma
Sonraki İçerikHuawei hg658c modem port açma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz