Paylaş

Cs go sistem gereksinimleri 2018 bilgisayarımda çalışır mı ? Sorusunun yanıt bulabilmesi ve bilgisayarınızın bu oyunu kaldırıp kaldırmayacağının cevabını yazımızda belirteceğiz.

Bilgisayar oyunu denince akla ilk gelen oyunlardan birisi Counter Strike Global Offensive oyunudur. İnternet cafelerde takım halinde oynanan bu oyun şimdiler de ise ev bilgisayarlarında yerini almış durumdadır. Teknolojinin gelişimi ile birlikte artık internet üzerinden tanımadığımız kişilerle oyunlar oynamaktayız. Ya da varsa bir takımınız onlarla whatsapp ya da farklı sosyal medya hesaplarından haberleşerek oyuna dahil olunmaktadır. Counter Strike Global Offensive oyunu her kesim tarafından oynanan bir oyundur. Yani genç ya da yaşlı ayırt etmemiz bu bağlamda mümkün değildir. Herkes beğenerek ve eğlenerek bu oyunun tadına varmaktadır. Evine yeni bilgisayar alan bir kullanıcının merak ettiği ise almış olduğu bilgisayarın gereksinimleri CS GO kaldırıp kaldırmayacağıdır. Bunun araştırmasını gerçekleştirerek bilgisayarınızda oynayacağınız bu oyun ile ilgili olarak kaldırıp kaldırılmayacağı yönünde destekleyen özellikleri sizlerin huzuruna sunacağız. Eğer belirtilen özelliklerde değil ise kaldırmıyor diyerek üzülmeden yorum kısmına bilgisayarınızın var olan özelliklerini yazmanız da fayda bulunmaktadır. Gerekli cevabı yorumunuzu okuyarak sizlere ileteceğiz.

Cs go sistem gereksinimleri 2018 bilgisayarımda çalışır mı

Cs go sistem gereksimi, bilgisayarım cs go destekler mi, bilgisayarım cs go kaldırır mı?, bilgisayarımda cs go açılmıyor neden?, bilgisayarım cs go oyununu açmıyor, bilgisayarım cs go oyununu çalıştırmıyor, bilgisayarımda cs go neden çalışmıyor, bilgisayarda cs go oyununa bağlanamıyorum. Counter Strike Global Offensive oyununu oynamak için Steam üzerinden indirip işlem sağladıysanız ve bu işlem sonrasında oyun bilgisayarda açılmıyorsa sebepleri ve oyun gereksinimlerini anında kontrol etmek isteriz. Bu kontrollere faydamızın olabilmesi için aşağıda oyunu destekleyecek özellikleri kapsamlıca sunacağız.

Bilgisayarım cs go destekler mi

Evet bilgisayarınızın cs go ile ilgili olarak destekleyip desteklemediğini öğrenmek için incelediğiniz bu yazımızda durumu ayrıntılarıyla birlikte sizlere sunacağız. İlk olarak bilgisayarınızda olması gereken özellikler için önerilerimizi sunuyor olacağız.

Cs go sistem gereksinimleri 2018 bilgisayarımda çalışır mı, bilgisayarım cs go destekler mi, bilgisayarım cs go kaldırır mı, bilgisayarım cs go açmıyor, cs go açılmıyor, cs go çalışmıyor

  1. İşletim Sistemi: Windows® 10/8/7/Vista/XP fark etmiyor. Tüm işletim sistemleri bu oyunu oynamanıza imkan sağlamaktadır.
  2. İşlemci Intel: Pentium Dual Core E5700 3GHz yeterlidir.
  3. İşlemci AMD: Phenom 8750 Triple-Core olsa daha iyi olacaktır.
  4. Bellek: 2 GB RAM olması gereklidir.
  5. Ekran Kartı Nvidia: (1 GB) GeForce GT 630 uygundur.
  6. Ekran Kartı AMD: (1 GB) Radeon HD 6670 olabilir.
  7. DirectX: DX 9.0
  8. Depolama Alanı: 7.6 GB olsa da iyi olur ancak genelde 8 gb olması performansını yüksek tutacaktır.

Oynamış olduğunuz oyunun ayarlar kısmına giriş işlemi gerçekleştirerek buradan kalite düzeyini düşürüp yükseltmesini sağlayabilirsiniz. Oyunu internet alanında oynadığınız için aynı zaman da internet hızının da yüksek olması gereklidir. Yani ay ortasında oynuyorsanız hız santralden otomatik olarak düşürülmüş olabilir. Böyle bir durumda da donma ve kasma olabilir.

Tüm verilen bilgiler dışında merak ettiğiniz bir gereksinim var ise onları da yukarıda belirttiğimiz gibi yorum alanından bizimle paylaşmanız durumunda kontrolleri kapsamlıca sağlıyor olacağız. Cs go sistem gereksinimleri 2018 bilgisayarımda çalışır mı ? Sorusunun yanıt bulabilmesi için gerekli olan detayları siz değerli okurlarımız ile paylaşmış bulunuyoruz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here