Paylaş

Cs go donuyor kasıyor yavaş çalışıyor. Bilgisayarınızda oynadığınız oyunda yaşanan donma ve kasma olaylarının son bulabilmesi için konunun araştırmasını sağladık.

Her kesimin oynamış olduğu Counter Strike Global Offensive oyunu şimdilerde ise online olacak şekilde tüm bilgisayarlarda yerini almış durumdadır. Steam uygulaması kontrol edildiğinde oyuna ilgi oldukça yüksektir. Bundan bir önceki yazımız da Counter Strike Global Offensive ile ilgili olarak sistem gereksinimlerini sizlere kapsamlıca anlatmıştık. Bilgisayarı kaldıran kullanıcılar oyunu oynamak istedikleri zaman giriş yaptıklarında açıldığını dile getirmektedir. Fakat oyun içerisinde donma ve kasma olaylarının meydana gelmesinden ötürü çatışma sırasında bir verim alınamadığını bildiren kullanıcıların sayısı da oldukça artmıştır. Bilgisayarın oyunun özelliklerini desteklemesine rağmen bu sorunu meydana getirmesinin ne ile alakalı olacağını sizler için araştırmış bulunuyoruz. Karşılaşmış olduğunuz donma ve kasma gibi sorunların tekrarında meydana gelmemesi için izlenecek çözüm yöntemleri sizlere belirtildiği şekilde ilerlenecektir.

Cs go donuyor kasıyor yavaş çalışıyor

Cs go donuyor, Counter Strike Global Offensive oyunu yavaş çalışıyor, cs go yavaş, cs go yavaş hareket ediyor, cs go ekran donuyor, cs go donma sorunu yaşıyorum, cs go kasma sorunu yaşıyorum, cs go donma ve kasma sorunum nasıl giderilir, cs go kastığından dolayı işlem sağlayamıyorum. Popüler oyunlardan biri olan Counter Strike Global Offensive oyunu ile alakalı oluşan teknik sıkıntıların ortadan kaldırılabilmesi için araştırmaları yaptık. Var olan adımlarımızı sağladıktan sonra problem yüksek ihtimal ile ortadan kalkmış ve rahat bir şekilde oyun oynamaya başlayabileceksiniz.

Cs go kasıyor

Cs go oyununu yükledikten sonra kasma yada donma gibi sorunlar yaşıyorsanız bunun için bilgisayarınızın bir virüs taramasından geçirilmesi gereklidir. Tarama işlemlerini tamamladıktan sonra internet veri bağlantısının da hızlılığını kontrolde fayda bulunmaktadır. Bağlantıda ki yavaşlık oyun online oynandığı için bu sorunu meydana getirecektir.

Cs go donuyor kasıyor yavaş çalışıyor, cs go kasıyor, cs go donuyor, cs go yavaş, cs go hareket etmiyor, cs go ekran bozuk

  1. Eğer bilgisayarınıza disk eklemesi sağladıysanız onun temizlenmesini arada bir yapmanız gereklidir.
  2. Onun dışında performans artırıcı uygulamalar ile birlikte kullanım sağladığınız antivirüs programı kaliteli olmalıdır.
  3. Şayet bilgisayarınız da da donma ve kasma meydana geliyorsa bununla alakalı olarak yedeklemeler sonrasında sıfırlama yapabilirsiniz.
  4. Arka planda çalışan uygulamaları CS GO oyununa girdikten sonra kapatmanızı öneririz.

Tüm bu belirtilen işlemler sonrasında sorunumuz giderilmiş ve artık dilediğiniz gibi kullanımlara başlamış olacaksınız. Bunun dışında ortaya çıkan sorunlar varsa bunu yine yorumda bize sunabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here