Paylaş

Chrome yaygın indirilen bir öge değil. İndirmek istediğiniz dosya uzantısıyla alakalı ekrana bu hata geliyorsa nelerin gerekli olduğunu inceleyeceğiz.

Bilgisayarlarda ya da internet üzerinde farklı farklı tarayıcılar kullanabilmekteyiz. Kullanım ise kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. İnternet ise artık bizim hayatımızın bir parçasıdır. Onsuz bir hayatın düşünülemeyeceğini söylemekte yarar bulunmaktadır. İnternet üzerinden dosya indirimlerimizi, konuşmalarımızı, uygulamaya girişlerimizi ve benzeri tüm işlemlerin gerçekleştirmesini sağlamaktayız. Ancak bazen bazı alanlarda hatalar meydana gelebilmektedir. Google Chrome kullanıcısının ise oldukça fazla olduğunu belirtmekte yarar bulunmaktadır. Chrome kullanıcılarına sunduğu görüntü kalitesi ve hızlılığı ile tercihler arasında kendini ilk sıraya yerleştirmektedir. Fakat son dönemlerde sıklıkla meydana gelen ‘’Yayın indirilen bir öge değil tehlikeli olabilir’’ hatası can sıkmaya başlamıştır. Canınızın sıkılmaması adına hatanın temelinde ne yatıyor ve çözüm için neler gerekli bunun bilgilendirmesi sizlere paylaşıyor olacağız.

Chrome yaygın indirilen bir öge değil

Chrome yaygın değil uyarısı, google chrome yaygın değil hatası veriyor, chrome indirilen öge tehlikeli olabilir, chrome dosya tehlikeli olabilir uyarısı, google chrome tarayıcısından indirmiş olduğum ögenin tehlikeli olabileceğini söylemektedir. Bilgisayarınızda hangi tarayıcı kullanıyorsanız telefonda da o tarayıcının kullanımına alışık olduğunu için eminim onu kullanıyorsunuzdur. Haliyle kullanılan tarayıcılarda indirilen belge ya da dosyalarda da çeşitli hatalar meydana gelebilmektedir.

Chrome dosya güvenli değil

Google chrome tarayıcısında indirmek istediğiniz dosyanın exe uzantısında yaygın indirilen bir öge değil tehlikeli olabilir derse acaba virüs mü var diye paniğe kapılmayın. Çünkü virüsle alakalı bir sorunun olmadığını belirtebiliriz.

Chrome yaygın indirilen bir öge değil, chrome dosya tehlikeli olabilir, yaygın indirilen bir öge değil, dosya tehlikeli olabilir, chrome dosya tehlikeli olabilir uyarısı, chrome yaygın indirilen öge değil

Kullanım sağladığınız tarayıcının temelinde var olan özelliklerinden birisi de kendi içerisinde verileri tutuyor olmasıdır. Dolayısıyla indirmeye çalışmış olduğunu dosya bağlantısı çok yaygın indirilen bir dosya değilse eğer bu hatayı sizlerin karşısına verecektir.

Yani yaygın indirilmeyen dosyalarda bu hata oluşmaktadır. Ancak dosyada gelen sorunun virüsle alakalı olmadığını belirtmek isteriz. Dosya virüste barındırıyor olabilir ama yaygın indirilmediğinden ötürü genel uyarı bilgilendirmesi verilmektedir. Siz indirmesini sağladığınız dosyanın güvenilirliğine inanıyorsanız eğer dosyanın sağ tarafından bulunan ok işaretine tıklayarak ilgili dosyanın saklama işlemlerini sağlayabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Google chrome sürekli yenileniyor çözümü

Gelen uyarı ne ile alakalı karşınıza geldiğine dair tüm detay bilgilerini paylaşmış bulunuyoruz. Olurda aklınıza takılan bir yer olursa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here