Paylaş

Bu iphone’da maksimum sayıda hesap etkinleştirildi. İphone telefonunuz etkinleştirme sırasında giriş yapılamıyor hatası alırsanız çözümü haberimizde.

Almış olduğunu iphone cihazınızı etkinleştirme işlemleri sırasında bazı hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de ‘’Giriş yapılamıyor. Bu iphone’da maksimum sayıda ücretsiz hesap etkinleştirildi.’’ Sorunudur. Yaşanan bu sorun sıfır alınan cihazlarda asla meydana gelmemektedir. Zaten geldiğinde direk aldığınız yere götürerek bir diğeriyle değiştirebilirsiniz. Sorun genel olarak ikinci el telefon alımlarında meydana gelmektedir. Almış olduğumuz telefonu etkinleştirmek için ilgili bilgilerimizin girişini gerçekleştirdiğimizde ‘’ ’Giriş yapılamıyor. Bu iphone’da maksimum sayıda ücretsiz hesap etkinleştirildi.’’ Sorunu ile karşı karşıya kalan kullanıcılarımız için ne yapılması gerektiğine dair tüm incelemelerimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Beraber yapacağımız ayarlarla birlikte sorunu çözüme kavuşturacağız.

Bu iphone’da maksimum sayıda hesap etkinleştirildi

İphone giriş yapılamıyor, iphone etkinleştirilemiyor, iphone giriş yapılamıyor hatası, iphone maksimum sayıda hesap etkinleştirildi, iphone etkinleştirme sırasında hata veriyor, iphone giriş sırasında hata alıyorum, iphone hesap etkinleştirilemiyor. Uyarısının önüne geçebilmek için yapmış olduğumuz kontrollerin detay bilgilerini yazı içerisinde sizlere paylaşacağız.

iphone giriş yapılamıyor

iPhone telefonlarında hesap etkinleştirme sınırsız değildir. Belli bir sınır bulunduğundan dolayı bu sınırı aştığınız andan itibaren böyle bir hata ile karşılaşabilirsiniz. Alınan hatanın nasıl giderileceğine ise birlikte bakacağız.

Bu iphone’da maksimum sayıda hesap etkinleştirildi, iphone giriş yapılamıyor, iphone giriş yapmıyor hatası, iphone etkinleştirilemiyor, iphone maksimum sayıda hesap etkinleştirildi, iphone çok sayıda hesap etkinleştirildi

  • İlk olarak bu alanda size sorulan etkinleştirme işlemlerini es geçebilirsiniz. Fakat buda sizin icloud alanında sorun yaşamanıza neden olacaktır.
  • Karşılaşılan sorunun önüne geçebilmek için farklı bir iOS ya da MAC cihazında yeni bir hesap oluşturulup o hesabı bu aldığınız cihazda kullanabilirsiniz.
  • Yani alınan iphone cihazınızda yeni bir kimlik açma hakkı kalmadığından farklı bir cihazda açıp kullanımını sağlayabilirsiniz.
  • İkinci el alımlarında meydana gelen bu sorunun temelinde yatan çözüm işlemlerini birlikte inceledik. Maksimum sayıda hesap etkinleştirildiği için farklı bir cihazdan hesabı açıp aldığınız cihazdan kullanıma devam edebilirsiniz.

Bu iphone’da maksimum sayıda hesap etkinleştirildi sorununa dair çözüm işlemlerini sizlerle paylaştık. Ücretsiz olarak apple kimliğinin oluşturulabilmesi için tıklayıp oluşturabilirsiniz. Bu bağlamda aklınıza takılan soruları bize yorumdan belirtebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Bu iphone’da maksimum sayıda hesap etkinleştirildi, iphone giriş yapılamıyor, iphone giriş yapmıyor hatası, iphone etkinleştirilemiyor, iphone maksimum sayıda hesap etkinleştirildi, iphone çok sayıda hesap etkinleştirildi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here