Merhaba arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda BluTv sorun bildirme telefon numarası iletişim formu bilgilerinize nasıl ulaşacağınızı ayrıntılı şekilde anlatacağız.

İnternet bağlantınız üzerinden film ya da dizileri izleyebildiğiniz Blutv uygulamasında istediğiniz yerli ve yabancı filmlere ulaşmanız mümkündür. Tabi tüm programlarda olduğu gibi BluTv üyeliğinde de sorunlarla karşılaşabilirsiniz. BluTv sorun bildirme telefon numarası iletişim formu için gerekli olan bilgilerini adım adım sizinle paylaşacağız.

  • Üyelik işlemleri ya da film izlediğiniz esnada çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda tüm uygulamalarda olduğu gibi hemen o programın ya da uygulamanın yetkilileriyle görüşmek isteyebilirsiniz.
  • Bizde bu hususta BluTv yetkilileri ile nasıl görüşme sağlayabileceğinizi kapsamlı şekilde araştırmış bulunuyoruz.

BluTv sorun bildirme telefon numarası iletişim formu

blutv iletişim formu

BluTv iletişim formu için araştırma içerisine girdiyseniz eğer doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. https://www.blutv.com/iletisim bu alana tıklamanız ile birlikte BluTv üyeliğiniz için yaşamış olduğunuz problemi iletebileceğiniz iletişim formuna ulaşım sağlayabileceksiniz.

Teknik sorun yaşıyorsanız bu teknik probleminiz için alt kısımda mesaj alanı bulunmaktadır. Mesaj bölümüne kapsamlı şekilde yaşadığınız sorunu iletebilirsiniz. Yalnız form doldurmaktan hoşlanmıyorsanız ya da mail beklemek yerine direk yetkili biriyle görüşmek istiyorsanız bunun için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

BluTv yetkilileri ile telefondan görüşme sağlayabilmeniz için 0850 210 52 58 numarasını aramanız yeterlidir. Böylelikle BluTv alanında yaşamış olduğunuz sorunları ilgili yetkililere doğrudan iletebileceksiniz.

BluTv sorun bildirme

BluTv sorun bildirme telefon numarası iletişim formu

BluTv sorun bildirme işlemlerinizi ise hem form hem de telefon ile görüşerek bildirebilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz bilgiler üzerinden yaşamış olduğunuz sorunu doğrudan iletmeniz mümkündür. Son zamanların en gözde programlarından birisi olan BluTv ile ilgili yaşadığınız sorunların çözümünü de aynı şekilde kaleme almaya devam etmekteyiz.

Siz de bize bu konuda yardım etmek istiyorsanız BluTv alanında yaşamış olduğunuz sorunları yorum kısmından ayrıntılı bir şekilde bildirebilirsiniz. Film izlerken bir hata ile karşılaşırsanız, istediğiniz diziyi bulamıyorsanız ya da karşılaştığınız herhangi bir sorunu bildirebilirsiniz. Bu sayede sizlerden edindiğimiz hataların çözümünü araştırıp bunları size sunacağız. Bunların dışında merak ettiğiniz farklı hususları da yine aynı şekilde yorumdan bizlere ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz