Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda BluTv kendi kendine kapanıyor sorunu için hangi adımları takip etmeniz gerektiğini ele aldık.

Corona virüsünün etkisi nedeni ile evden çıkmadığımız bu dönemlerde bir anda popüler olan uygulamalarda oldu. Özellikle BluTv ve Netflix uygulamalarının bu dönemde patladığını söyleyebiliriz. Tabi kitle arttıkça sorunlarda baş göstermeye başladı diyebiliriz. Bazı kullanıcılar BluTv kendi kendine kapanıyor demektedir. Oluşan bu sıkıntının altındaki nedeni araştırarak gerekli işlemleri birlikte kontrol edeceğiz.

  • BluTv uygulamasında bir dizi ya da film izlerken programın bir anda kapanması ister istemez sinirinizi bozacaktır.
  • Özellikle telefondan girenler için de büyük bir problem haline gelen bu sorunun çözümüne yönelik ayarları birlikte gözden geçireceğiz.

BluTv kendi kendine kapanıyor

blutv durduruldu

BluTv durduruldu şeklinde uyarı alırsanız da bu da bu sebeplerden bir tanesidir. Dolayısıyla sorunun önüne geçilebilmesi için yapmanız gereken ilk işlem internet bağlantınızın gözden geçirilmesidir. Bağlantılarınızda meydana gelen yavaşlık ve kopma probleminden ötürü bu sorunu alıyor olabilirsiniz.

İnternet bağlantınızı gözden geçirdiğinizde bir sorun görünmüyor ise modeminizin içerisine girerek kanal ayarlarını sağlayın. Kanal ayarlarını yaptıktan sonra tekrar BluTv izlemeye başladığınızda sorun kalkmış olacaktır.

Normal koşullarda uygulamanın bu belirttiğimiz nedenler dışında kendi kendine kapanmaması gereklidir. Sorun devam ederse uygulamanızı kaldırıp yeniden yüklerseniz sorununuz giderilmiş olacaktır. Yaşadığınız sorun karşısında 0850 210 52 58 numarasından ilgili yetkililer ile görüşüp probleminizin nasıl giderileceği konusunda destek alabilirsiniz.

BluTv kendiliğinden kapanıyor

BluTv kendi kendine kapanıyor

BluTv kendiliğinden kapanıyor sorunu için yukarıdaki iletişim numarasından müşteri hizmetlerini aradığınızda onlar gerekli bilgileri sizinle paylaşacaktır. Bunun dışında izlediğiniz cihazı bir kere kapatıp açarak deneme gerçekleştirin. Ya da arka planda çalışan uygulamalarınız var ise bunları kapatıp tekrar deneme sağlayın.

Tüm bu denemeleriniz sonucunda BluTv’de meydana gelen kapanma probleminin çözüm bulması gereklidir. Yapılan işlemler neticesinde yine sorun devam ederse bunu bize yorum alanından bildirmeniz yeterlidir.

BluTv üyeliği ve üyelik sonrasında ki sorunlarla alakalı konularımızı hazırlamaya başlamış bulunuyoruz. Bu aşamada program içerisinde sizin de karşılaştığınız farklı problemler varsa bunları bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here