Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda BluTv iptal etme edemiyorum işlemlerini hangi alandan sağlayacağınızı ayrıntılı olacak şekilde anlatacağız.

COVİD-19 virüsünden dolayı evimizde kaldığımız bu dönemlerde film, dizi ve canlı yayınlar can sıkıntımızın önüne geçen önemli faktörlerden birisi olmuştur. Yerli ve yabancı dizileri içerisinde barındıran Netflix ve BluTv ise her geçen gün popülerliğini arttırmış durumdadır. Netflix ile alakalı iptal işlemlerinin nasıl sağlandığını anlatmıştık. BluTv iptal etme edemiyorum diyenler için de gerekli olan çözümü aşağıda yer almaktadır.

  • BluTv üyelik iptali için vereceğimiz işlem adımları sizin programdan sorunsuz şekilde iptalinizi sağlayacaktır.
  • Sizden tek isteğimiz ise ayarları doğru bir şekilde kaleme almanız olacaktır.

BluTv iptal etme edemiyorum

BluTv

BluTv nedir? Diye araştırma içerisine girdiyseniz eğer program; İnternet bağlantınız varsa eğer bilgisayar, telefon ya da tabletleriniz üzerinden dizi ya da film izleyeceğiniz bir platform olarak bilinmektedir. Üye olmadan da bir çok dizi ya da filmleri izleyebilirsiniz. Ancak üyelik yaptırdığınızda ise yerli ve yabancı dizi ve filmleri izlemeniz daha da kolaylaşmaktadır.

Üyelik iptalinizin gerçekleştirilebilmesi için ise ilk olarak programın içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz. Uygulamaya girişinizi sağladıktan sonra sağ üst köşede adınızın ve soyadınızın bulunduğu bilgileri göreceksiniz.

Açılan sayfada sizin BluTv aboneliğinizle alakalı olan bir sayfa ekrana gelecektir. Gelen ekranı aşağıya doğru kaydırdığınızda en alt kısımda ‘’Üyeliğimi iptal et’’ diye bir seçenek göreceksiniz. Bu seçeneğin üzerine tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.

Yapmış olduğunuz işlem sonrasında yeni bir ekran daha açılacaktır. Bu ekranında alt tarafında bulunan ‘’Üyeliğimi iptal et’’ seçeneğine dokunun. Buraya dokunmanızla ile birlikte BluTv sizi kaybetmemek adına yeni bir teklif sunacaktır. Bu teklifi kabul ederseniz ‘’Kabul ediyorum’’ seçeneğine dokunun. Etmiyorsanız hemen altında bulunan ‘’Üyeliğimi iptal et’’ seçeneğine tıklayın.

Sona yaklaştığınızda ise neden iptal etmek istediğinize dair bir ekran gelecektir. Burada herhangi bir nedeni seçip ‘’Üyeliğimi iptal et’’ seçeneğine dokunun. Ve son adımda da bu işlemden emin misiniz? Diye gelen bir ekran olacaktır. ‘’Evet iptal et’’ demeniz ile birlikte işlemler bitmiş olacaktır.

BluTv iptal edemiyorum

blutv iptal edemiyorum

BluTv iptal edemiyorum diyorsanız yukarıdaki işlemler mutlaka işinizi görmüş olması gerekiyor. Bu ayarları yapıyor olmanıza rağmen sorun yaşarsanız bağlantılarınızı gözden geçirin. İnternet bağlantınızın kopmuş olma ihtimalinden ötürü bu hatayı alıyor olabilirsiniz.

Bağlantılar sonrasında ise artık sorunsuz şekilde işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Üyelik iptal işlemlerinizi bu şekilde bitirebilirsiniz. BluTv ile ilgili sormak ya da merak ettikleriniz varsa bize bunu yorum alanından bildirmeniz yeterlidir.

blutv ayarları
BluTv iptal etme edemiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here