Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda BluTv donuyor kasıyor sürekli kopuyor ise buna neden olan etkenleri kontrol edip sorununuzu gidereceğiz.

Corona virüsünden dolayı evde oturmaktan canınız sıkıldıysa eminim bir çok programı bu sayede tanımışsınızdır. BluTv programı da bunlardan birisi olabilir. Yerli ve yabancı filmleri ve dizileri izlediğiniz BluTv uygulamasının kullanıcı kitlesinde sürekli artmaktadır. Ancak son zamanlarda BluTv donuyor kasıyor sürekli kopuyor diye şikayet eden kullanıcı kitlesinin sayısı hayli artmıştır. Meydana gelen bu problemin altında yatan nedenlerin incelemesini yapmış bulunuyoruz.

  • Beraber sağlayacağımız ayarlarla birlikte artık sorunsuz şekilde BluTv alanından film ya da dizilerinizi izleyebileceksiniz.

BluTv donuyor kasıyor sürekli kopuyor

blutv donmasın

BluTv donmasın istiyorsanız bunun için bağlantılarınızı kontrol etmeniz gereklidir. Uygulama internet üzerinden çalıştığından ötürü bağlantınızda meydana gelen sorundan dolayı sürekli kopukluklar karşılaşıyor olabilirsiniz.

Modeminizin wifi alanında oluşan sıkıntısı sonrasında cihazınızın ara yüzüne girerek kanal ayarlarını değiştirmeniz bu sorunu çözüme kavuşturacaktır. Mobilden bağlıysanız eğer bu alandaki bağlantınızı keserek wifiye bağlanmayı deneyin. Wifiye bağlıyken bu sorunu çıkartıyorsa eğer mobile bağlanarak denemelerinizi sağlayın.

BluTv programında oluşan donma, kasma ya da kopma sorunlarının tamamı internet bağlantısı ile alakalıdır. Bağlantı var ama oldukça yavaş ise buda programdan kopmanız için bir neden sayılacaktır. Dolayısıyla BluTv alanında bir film ya da dizi izlemeye karar verdiyseniz mutlaka ama mutlaka hızlı bir internet bağlantısının bağlı olduğunuzdan emin olun.

BluTv sürekli kopuyor

BluTv donuyor kasıyor sürekli kopuyor

BluTv sürekli kopuyor ise uygulamaya nereden bağlantı kuruyorsanız kaldırıp tekrar yükleme yapalım. Telefon, bilgisayar ya da tablet üzerinden bağlantı kuruyorsanız eğer cihazlarınıza güncelleme gelmiş mi? Gelmemiş mi? Bunu kontrol edip tekrar deneme gerçekleştirin.

Güncellemeler sonucunda yine problem giderilmez ise oturumdan çıkışınızı yapıp yeniden giriş sağlayarak deneme yapın. Olmaz ise farklı bir cihazdan kendi hesabınıza bağlanarak orada bir problem olup olmadığını test edin.

Her cihazda sorun bulunuyor ve bağlantılarınız da bir problem yok ise bu durumda uygulamanın ayarlar kısmından sorun bildirisine girerek BluTv yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. BluTv hakkında başka merak ettiğiniz sormak istedikleriniz varsa yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here