Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayınlayacağımız bu yazımızda Bip web oturumu kapatma çıkış yapma işlemlerini nereden ve nasıl yapacağınızı detaylı şekilde anlatacağız.

Arkadaşlarınızla, akrabalarınızla ya da sevdiklerinizle bu dönemde sohbet uygulamaları üzerinden görüşmekteyiz. Ancak bunu bilgisayarınız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bip web kullanımı sağlayarak görüşmelerinizi bilgisayarınızdan yapabilirsiniz. Daha sonrasında da oturumu kapatmanız yeterlidir. Lakin siz Bip web oturumu kapatma çıkış yapma işlemlerinizi bilmiyorsanız ilgili adımların hangi yollarla sağlanacağına birlikte bakacağız.

  • Bilgisayarınızda açık olan Bip WEB uygulamanızın kapalı hale getirilmesi için uygulamanızın içerisine girip oturumları kapatmanız gerekiyor.
  • Uygulama da daha öncesinde hiç böyle bir işlem yapmadıysanız nereden yapılıyor olduğunu da bilmeyebilirsiniz.

Bip web oturumu kapatma çıkış yapma

bip web çıkamıyorum

Bip web çıkamıyorum yönündeki iletinizi kapsamlı şekilde inceleyerek çözüme yönelik adımları sizlere sunacağız. Tabi bunun için uygulamanıza giriş yapın.

  • Uygulamanıza girişiniz ile birlikte sağ alt kısımda bulunan üst üste çizgili bölmeye dokunun.
  • Beraberinde gelen ekranda ‘’Bip web’’ alanına tıklayın.

Yapmış olduğunuz işlem sonrasında eğer daha öncesinde bilgisayara bağlı bir Bip web uygulamanız varsa bunların hepsi görünecektir.

Bip web çıkış yapma ayarını belirttiğimiz şekilde işleme koyabilirsiniz. Bunu yapıyor olmanıza rağmen çıkış gerçekleşmiyorsa farklı bir problem yaşıyorsunuz demektir. Bağlı bulunduğunuz bilgisayarınız üzerinden oturumu kapalı hale getirebilirsiniz.

Eğer siz bağlı bulunduğunuz bilgisayarınızı bilmiyorsanız bu durum telefonunuz üzerinden işlem sağlamanız gerekiyor.

Bip web oturumu kapatma

Bip web oturumu kapatma cikis yapma

Bip web oturumu kapatma işleminiz için uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yükleyin. Normal koşullarda bu işlemi yaptıktan sonra telefonunuzu kapatıp tekrar açın. Ve daha sonrasında uygulamanın içerisine girerek yukarıdaki işlemleri gerçekleştirin.

Ben tüm işlemleri yapmama rağmen oturum bir türlü kapanmıyor diyorsanız bunu Bip messenger yetkililerine bildirmelisiniz. Sorun Bip yetkilileri tarafından kontrol edilip buna bağlı olacak şekilde işlem sağlanacaktır.

Arka planda çalışan uygulamalarını varken giriş yaptıysanız eğer bu da BiP messenger uygulamanızdan çıkış yapmamanıza neden olacaktır. O yüzden tüm ihtimalleri düşünerek işlem yapmanız en sağlıklı olanıdır. BiP web için sormak istediğiniz farklı bir husus varsa bunu bize yorum alanından bildirmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here