Paylaş

BiP web nedir ne işe yarar nasıl kullanılır. Bilgisayarda bip uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcılar Qr kodunu taratması sonrasında bu işlemden yararlanabilirler.

Whatsapp uygulamasına denk bir uygulamayı Turkcell yetkilileri çıkartarak geliştirme yönünde önemli adımlar atılmış durumdadır. Bip özelliği sadece turkcell kullanıcılarına özel bir uygulama değildir. Tüm operatörler bu uygulamadan yararlanabilmektedir. Turkcell kullanıcılarına turkcell’li oldukları için ayrıcalık verilen hediye internetlerle sağlanmaktadır. Whatsapp’ta var olan tüm özellikleri Bip uygulamasında da bulabilmeniz mümkündür. Turkcell yetkililerinin geliştirmekte olduğu bip uygulamasıyla alakalı olarak bir çok kullanıcı kitlesi özelliğin telefon dışında kullanılıp kullanılmadığını ise merak etmektedir. Yani yoğunluktan dolayı telefonlarına bakamayanlar işlerini bilgisayar üzerinden halleden kişiler bilgisayar üzerinde uygulamayı kullanmak istemektedir. Bip uygulamasını bilgisayar üzerinde bip web alanına giriş yaparak kullanım sağlayabilmeniz mümkündür. Ayarların nasıl ilerlediğine ise birlikte bakacağız.

BiP web nedir ne işe yarar nasıl kullanılır

Bip web nedir, bip web nasıl kullanılır, bip web ne işe yaramaktadır, bip uygulamasını bilgisayarda kullanmak istiyorum, bip messenger bilgisayarda kullanma, pc de bip kullanımı, bilgisayarda bip kullanabilir miyim?, bip pc de kullanma. Bilgisayarınız da bip uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcılarımız için hem bip web özelliğinden bahsedeceğiz hemde özellikten nasıl yararlanacağına birlikte göz atacağız.

Bip web nedir

Whatsapp kullanıcıları bilirler. Whatsapp web kullanımını üzerinden whatsapp’ta konuşma sağlamış olduğumuz arkadaşlarımızla Qr kodu taratarak bilgisayar alanında da konuşmalarımızı gerçekleştirebiliyoruz.

BiP web nedir ne işe yarar nasıl kullanılır, bip web nedir, bip web ne işe yarar, bip web qr kodu, bilgisayarda bip kullanımı, bip web

Bip messenger uygulaması içerisinde de artık bilgisayarda kullanımı ya da konuşma sağlayabilmek mümkündür. Bilgisayar da bip web özelliğinin kullanılabilmesi için ilk olarak bip uygulamasının içine giriş yapıyoruz.

Uygulamaya girdikten sonra ekranın sağ alt alanında var olan ”Profil” sekmesine tıklıyoruz. Ardından gelen seçenekler içerisinde ”BiP WEB” yazısı göreceksiniz. Buraya girişimizi sağladıktan sonra bilgisayardan da https://bipweb.com/ alanına giriş gerçekleştiriyoruz.

BiP web nedir ne işe yarar nasıl kullanılır, bip web nedir, bip web ne işe yarar, bip web qr kodu, bilgisayarda bip kullanımı, bip web

Gelecek olan ekrandaki QR Kod taraması başlatılacaktır. Bunu bilgisayarımız da açılan koda tutarak tarama işlemlerini gerçekleştireceğiz. Sağlanan bu ayarlar sonrasında artık bizler de bilgisayarımızdan bip messenger uygulamasından konuşmalarımızı sağlayabiliriz. Bu aşamada aklınıza takılan bir nokta olursa bunu yoruma belirtirseniz bizi memnun edersiniz.

 

BiP web nedir ne işe yarar nasıl kullanılır, bip web nedir, bip web ne işe yarar, bip web qr kodu, bilgisayarda bip kullanımı, bip web

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here