Bip uygulamasını vodafone için indirebilir miyim ? Bip indirdiğimde vodafone hattıma bedava internet veriliyor mu? Sorularının yanıtını vereceğiz.

Bip denince aklımıza ilk gelen bilgilendirmet Turkcell olmaktadır. Turkcell’in getirmiş olduğu bu uygulama ile birlikte kişiler mesajlaşmayı artık buradan sağlayabilmektedir. Turkcell aynı zamanda kendi kullanıcıları için de ayrıcalık tanımış durumdadır. Uygulamayı indiren Turcell android kullanıcıları 3 ay boyunca 1 gb internet sahibi olabilmektedirler. Akıllı telefonlara indirilmekte olan bu uygulamanın her geçen gün kullanıcı kitlesinin arttığı gözlemlenmektedir. Whatsapp’a gel dediğimiz de hayır ben whatsapp kullanmıyorum bip indir oradan konuşalım diyen kullanıcı kitle sayısı da fazlalaşınca herkesin yavaş yavaş bu uygulamayı kullandığı gözlemlenmektedir. Vodafone hattı olan kişiler ise bu mesajlaşma uygulamasını kullanabilir miyim? Sorusunu yönettikleri için onlar adına ilgili araştırmalarımızı gerçekleştirdik. Ücretli mi ? Değil mi? Bu ve benzer soruların tamamı makakelemizin içerisinde yer almaktadır.

Bip uygulamasını vodafone için indirebilir miyim

Vodafone hattı kullanıyorum bip’ten yararlanabilir miyim?, vodafone için bip bedava internet veriyor mu?, vodafone bedava internet veriyor mu, vodafone bip kullanabilir mi?, vodafone bip ücretli mi? Kullanım sağladığınız hat vodafone ve arkadaşınız size bip üzerinden konuşma teklid ettiyse bunun için düşünmenize gerek yok. Çünkü telefonunuza indirmiş olduğunuz bu uygulama ücretsizdir. Yapacağınız konuşmalar da ücrete tabi tutulmamaktadır. Yalnızca bunun için internetin olması gereklidir. Whatsapp nasıl ise bu da aynı doğrultuda ilerlemektedir.

Vodafone bip kullanır mı

Bip uygulamasını kullanabilmeniz için Turkcell kullanmanıza ya da hattı iptal ettirip Turkcell’e geçmeniz gerek bulunmamaktadır. Ancak turkcell’in getirmiş olduğu bir uygulama olduğu için haliyle Turkcell kullanıcılarına bu hususta bedava internet vermektedir. Vodafone kullanıcıları da uygulamayı telefonları Applet store ya da Play store üzerinden indirerek ücretsiz olacak şekilde kullanabilmektedir.

Şayet internetiniz yok ise wi-fi ya da internetin var olduğu alanda konuşma yapabilirsiniz. Uygulama da resim, video ya da görüntülü arama sağlayabiliyorsunuz. Bir çok özelliğinin whatsapp’a benzediği uygulama kısa zaman içerisinde bir çok kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Vodafone kullanıcılarına bedava internet verilmemesine rağmen özellikten yararlanmasına engel teşkil edecek bir durum söz konusu değildir.

Bip uygulamasını vodafone için indirebilir miyim ? İle alakalı gelen soru işaretlerini hazırlamış olduğumuz yazımızda sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Bip uygulamasını vodafone için indirebilir miyim, vodafone bedava internet, vodafone bip kullanırmı, vodafone için bip indirme, bip vodafone internet veriyor mu, vodafone bip nasıl indirilir

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz