Paylaş

Bip toplu mesaj oluşturma gönderme. Turkcell bip messenger uygulamasında toplu mesaj listesi oluşturup mesaj gönderim işlemleri için yazımızı hazırladık.

Bip messenger uygulaması ilk olarak Turkcell kullanıcıları tarafından telefonlara yüklenmeye başlandı. Nedeni ise Turkcell uygulamayı indiren kullanıcılarına bedava internet kampanyasından yararlandırmaya başladı. Uygulamayı indiren kişiler bedava internet haricinde bip uygulamasında tıpkı whatsapp’ta olduğu gibi ücretsiz olarak arkadaşlarıyla mesajlaşma imkanının sağlandığını da gördü. Tabi bip uygulaması sadece Turkcell kullanıcılarına özgü bir uygulama olmadığından ötürü vodafone ve Turk telekom(Avea) kullanıcıları da telefonlarına ücretsiz indirip istediği kişiyle mesajlaşma içerisine girebilmektedir. Zamanla uygulamanın indirilme sayısı milyonları geçti. Ve artık ülkemiz de bir çok kişi Turkcell bip messenger üzerinden bir birleriyle iletişime geçmektedir. Whatsapp kullanmayıp bip messenger kullanan kişilerin sayısı da oldukça fazladır. Özel günleri tek tek herkese mesaj göndermesi zaman alacağı için bip messenger üzerinde toplu mesaj gönderimi ve liste oluşturulması adına izlenecek çözüm yollarını da sizlere sunacağız.

Bip toplu mesaj oluşturma gönderme

Bip toplu liste oluşturma, bip toplu mesaj listesi nasıl oluşturulur, bip toplu mesaj listesi oluşturma, bip messenger toplu mesaj gönderme, bip messenger toplu mesaj nasıl gönderiliyor. Düğün, nişan ya da özel bir davet için genellikle toplu mesajı tercih etmekteyiz. Herkese tek tek gönderim sağlamaktansa toplu liste oluşturulup o şekilde gönderim yapmak daha kolay olmaktadır. Liste oluşturulmasını bip üzerinden yapıp bip alanındaki arkadaşlarınıza toplu mesaj gönderimi için izleyeceğiniz ayarları anlatacağız.

Bip toplu liste hazırlama

Bip toplu liste oluşturulup belirlediğiniz kişilere mesajın tek bir seferde gitmesi için bip messenger uygulamasının içerisine geliyoruz. Sonrasında ”Sohbetler” alanının oraya giriyoruz.

Bip toplu mesaj oluşturma gönderme, bip toplu mesaj gönderme, bip toplu liste hazırlama, bip toplu liste oluşturamıyorum, bip toplu mesaj gitmiyor, bip toplu mesaj gönderilmiyor

  • Sohbetler alanına geldikten sonra sağ üst tarafta (+) işaretini göreceksiniz.
  • + işaretine tıklayıp gelen ekranda bulunan seçenekler içerisinde ”Yeni toplu mesaj listesi” yazısına tıklıyoruz.
  • ”Katılımcı ekle” alanından mesaj göndereceğiniz kişilerin seçimini yanlarına bırakacağınız tiklerle seçiyoruz.
  • İleri dedikten sonra oluşturacağınız listeye bir ad veriyoruz ve ”oluştur” diyoruz.
  • Artık bip messenger üzerinde toplu mesaj listesi oluşturulmuş olacaktır. Mesajınızı buradan tüm arkadaşlarınıza gönderimini sağlayabilirsiniz.
  • Bip toplu mesaj oluşturma gönderme işlemleri için aklınıza takılan bir nokta olursa yorumda durumu bizlere belirtebilirsiniz.

Bip toplu mesaj oluşturma gönderme, bip toplu mesaj gönderme, bip toplu liste hazırlama, bip toplu liste oluşturamıyorum, bip toplu mesaj gitmiyor, bip toplu mesaj gönderilmiyor Bip toplu mesaj oluşturma gönderme, bip toplu mesaj gönderme, bip toplu liste hazırlama, bip toplu liste oluşturamıyorum, bip toplu mesaj gitmiyor, bip toplu mesaj gönderilmiyor Bip toplu mesaj oluşturma gönderme, bip toplu mesaj gönderme, bip toplu liste hazırlama, bip toplu liste oluşturamıyorum, bip toplu mesaj gitmiyor, bip toplu mesaj gönderilmiyorBip toplu mesaj oluşturma gönderme, bip toplu mesaj gönderme, bip toplu liste hazırlama, bip toplu liste oluşturamıyorum, bip toplu mesaj gitmiyor, bip toplu mesaj gönderilmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here