Paylaş

Bip toplu mesaj listesini silemiyorum. Bip uygulamasında oluşturmuş olduğunuz bir listeyi kaldırmak için hangi ayarları sağlayacağımıza birlikte bakacağız.

Özel günlerimiz de arkadaşlarımıza durumu bazen arama yöntemiyle bazende mesaj kanalından iletmekteyiz. Böyle durumlarda whatsapp, facebook, instagram ve bip messenger alanından toplu mesaj listesi oluşturarak durumu arkadaşlarımıza toplu bir şekilde haber etmekteyiz. Tek bir mesajın herkes tarafından tek bir alanda görünmesi için bu işlemleri sağlıyoruz. Bip messenger üzerinde oluşturulan listenin beraberinde istediğimiz mesaj tüm alıcılara ulaşıp aradan zaman geçtikten sonra listeyi silmek isteyebilirsiniz. Ki zaten sizler liste oluşturduktan sonra arkadaşlarınızın zaman içerisinde oluşturulan listeden çıktığınız görebilirsiniz. Liste oluşturulup mesaj tüm arkadaşlarınıza iletildikten sonra listenin nasıl silineceğine birlikte kontrol edeceğiz. Bip messenger yeni bir uygulama olmasından ötürü bu ayarların nasıl olduğunu bilmeyenlere özel yazımızı hazırladık.

Bip toplu mesaj listesini silemiyorum

Bip liste nasıl silinir, bip oluşturulan listeyi silme, bip messenger listeyi silmek istiyorum, bip liste kaldırma, bip toplu liste nasıl kalkar, bip uygulamasında oluşturduğum listeyi silmek istiyorum. Tüm uygulamalarda olduğu gibi bip alanında da oluşturulan listeyi sadece listeyi yapan kişi kaldırabilir. Diğer kullanıcılar listeden çıkış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bip messenger alanında oluşturduğumuz listenin silinmesi için detayları aşağıdadır.

Bip listeyi silme

Bir mesajın arkadaşlarımıza toplu bir şekilde gönderilmesi için oluşturduğunuz listenin sonrasında silinmesi için listenin olduğu ekrana geliyoruz. Listenin bulunduğu ekrana geldikten sonra listenin isminin yer aldığı bölüme tıklıyoruz.

Bip toplu mesaj listesini silemiyorum, bip listeyi silme, bip liste silinmiyor, bip listeyi kaldırma, bip toplu mesaj listesini kaldırma, bip liste kalkmıyor

  1. Gelen ekranda ”Listeyi sil” seçeneğini belirecektir.
  2. Üzerine tıkladığınızda ”Yayın listesini silmek istediğinizden emin misiniz?” sorusunun altındaki tik işaretine tıklamanız yeterlidir.
  3. Artık liste silinmiş olması gereklidir. Liste silinmesinde sorun hala daha devam ederse internet bağlantısını kontrol edelim.
  4. Bağlantıları kontrol ettiğiniz de sorun gözükmüyorsa uygulamayı telefonumuzdan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak telefonu bir kere kapatıp açalım.

Beraber yaptığımız bu ayarlar ışığında karşılaşmış olduğumuz bip toplu mesaj listesini silemiyorum sorunu artık giderilecektir. Aslında bilen biri için oldukça basit bir işlemdir. Ama bazen aşina olmadığımız ya da yeni yüklediğimiz uygulamalarda ayarların nerede olduğunu bilmeyebiliyoruz. Biz de bilmeyen kullanıcılarımız için yazımızı hazırladık. Umarım faydalı olmuştur.

Bip toplu mesaj listesini silemiyorum, bip listeyi silme, bip liste silinmiyor, bip listeyi kaldırma, bip toplu mesaj listesini kaldırma, bip liste kalkmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here