Paylaş

Bip titreşim gitmiyor gönderemiyorum. Sohbet ettiğiniz kişiye mesajı görebilmesi için bip messenger hesabında nasıl titreşim göndereceğinden bahsettik.

Google play store ve Apple store alanından telefonlarımıza indirdiğimiz uygulamaların her geçen gün arttığını görüyoruz. Bunun temeldeki nedeni teknolojinin hızla gelişmesidir. Hızla gelişen teknolojiyle birlikte yeni uygulamaların çıkışı farklı özellikleri içerisinde barındırmasıyla da ilişkilendirilmektedir. Turkcell bip messenger uygulamasıyla birlikte mesajlaşma ağımızın gelişmesine neden oldu. Bip messenger içerisinde barındırdığı farklı özellikleriyle whatsapp’tan kendini ayrı tutmayı başarabilmektedir. Bip üzerinde sohbet ettiğiniz kişiye gönderdiğiniz mesaj sonrasında mesajı görmedi ya da okumadıysa bu durumda ona titreşim gönderebiliyorsunuz. Titreşim ile birlikte karşı taraf mesajın okunmasına öncelik verecektir. Önemli mesajlarınızda bu işlemi sağlamanız oldukça işinizi görebilmektedir. Titreşimi nasıl göndereceğini bilmeyen kullanıcı kitlesi için işlemlerimizi araştırdık. Beraber yapacağımız işlemlerle birlikte artık sizlerde titreşim gönderebilirsiniz.

Bip titreşim gitmiyor gönderemiyorum

Bip titreşim nasıl gönderilir, bip titreşim gönderme, bip titreşim gitmiyor, bip titreşim yollama, bip titreşim nasıl yollanır, bip messenger titreşim göndermek istiyorum ama gitmiyor, bip titreşim ulaşmıyorsa ne yapmam gerekiyor, bip titreşim ayarları. Yukarıda da belirttiğimiz üzere sohbet ettiğiniz kişiye özel bir mesaj gönderdiniz ve o mesajı acil okuması gerekiyorsa onu bilgilendirmeniz gerekiyor. Bip üzerinde titreşim göndererek o mesajın acil olma yönündeki işlemlerinden bahsedeceğiz.

Bip titreşim nasıl gönderilir

Bip üzerinden titreşim göndereceğiniz kişiyle yaptığınız sohbet alanına erişim sağlıyoruz. Sohbet alanına geldikten sağ alt tarafta bulunan (+) işaretine tıklıyoruz. (+) işaretine tıkladığınız da karşınıza bir çok seçenek gelecektir.

Bip titreşim gitmiyor gönderemiyorum, bip titreşim nasıl gönderilir, bip titreşim gitmiyor, bip titreşim gönderme, bip titreşim yollama, bip titreşim yollanmıyor

Bu seçenekler içerisinde ”Titreşim” yazısını göreceksiniz. Bu sembole tıkladığınız da karşı tarafa titreşiminiz gitmiş olacaktır. Şunu unutmamanız gerekiyor bip messenger tüm uygulamalar gibi internet bağlantısıyla çalışan bir uygulamadır.

Siz titreşimi internet olmadan gönderim yaptıysanız eğer bildirim kendisine gitmeyecektir. O yüzden bip titreşim gitmiyor diyenler ilk olarak internet bağlantısını kontrol etmeniz gerekmektedir. Ağda sorun yoksa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama kaldırılıp yeniden yüklendiğinde eminim bip titreşim gitmiyor gönderemiyorum sorunu giderilecektir. Son olarak telefonu kapatıp yeniden açarak bip giriş yapıp arka planda çalışan uygulama varsa da bunu da kapatmanız gerekiyor.

Bip titreşim gitmiyor gönderemiyorum, bip titreşim nasıl gönderilir, bip titreşim gitmiyor, bip titreşim gönderme, bip titreşim yollama, bip titreşim yollanmıyor

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here