Paylaş

BiP son görülme gözükmesin çıkmasın. Turkcell’in geliştirmiş olduğu bip messenger uygulamasında son görülmeyi kapatabilmek için sağlanacak ayarları paylaşacağız.

Popüler mesaj uygulaması Whatsapp’a rakip olarak çıkartılan Bip uygulaması hemen hemen tüm turkcell kullanıcılarının telefonunda yerini almış durumdadır. Turkcell tarafından her geçen gün geliştirilmekte olan BiP uygulaması kullanıcı kitlesi de her geçen gün artmaktadır. Turkcel bip uygulamasını indiren kullanıcılarına ise ayrıcalıklar tanımaktadır. Hediye internet paketlerinin ücretsiz bir şekilde verilmesi kullanıcıları uygulamayı indirmek için ayrıca teşvik etmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra kullanımını gerçekleştiren bir çok kullanıcı da bulunmaktadır. Belli bir noktadan sonra bip artık mesajlaşma uygulaması olarak herkes tarafından sevilerek kullanılabilen bir uygulama haline gelmiştir. Whatsapp uygulamasında var olan son görülme ayarı elbetteki bip uygulamasında da aynı şekilde yer almaktadır. Bip messenger uygulamasında kişilerin sizin girdiğiniz giriş saatini görmemesi için uygulama içerisinde bu ayarı kapatacağınız yer bulunmaktadır. Bu yerin nerede olduğunu bilmek istiyorsanız da yazıya göz atabilirsiniz.

BiP son görülme gözükmesin çıkmasın

Bip son görülme kapatmak istiyorum, bip son görülme nerede, bip son görülme görünmesin istiyorum, bip son görülme çıkmasın, bip son görülmem kimseye çıkmasın, bip son görülme ayarları, bip uygulamasında son saat görülmesin. Bip kullanıcıları son görülme ayarlarının kimseye çıkmamasını istediği için bu alana nasıl ulaşılacağını da merak etmektedir. Haliyle bip son görülme kapatmak için yapılması gerekenleri derledik.

Bip son görülme kapatma

Gizlilik her uygulama da esas alındığı için bip messenger uygulamasında da esas alınmaktadır. Kimsenin sizi uygulamaya giriş saatini bilmesini istemiyorsanız bunu uygulama içerisinde yapacağınız ayarlarla birlikte sağlamanız mümkündür.

BiP son görülme gözükmesin çıkmasın, bip son görülme çıkmasın, bip son görülme kapatma, bip son görülme görünmesin, bip son görülme nerede, bip son görülme ayarları

  1. Bip uygulamasının içerisine giriş yaptıktan sonra sağ alt alanda ”Profil” yazısı olacaktır.
  2. Bu yazıya tıkladıktan sonra gelen ekranda ”Ayarlar” bölümüne giriş yapıyoruz.
  3. Ayarlar kısmından da ”Sohbet ayarları” alanına giriş sağlıyoruz.
  4. Son olarak gelen ekranda ”Son görülme” yazısını göreceksiniz.
  5. Gelen bu alanı kapalı konuma getirmeniz halinde bundan sonraki girişleriniz başka kişilere gözükmeyecektir.

BiP son görülme gözükmesin çıkmasın, bip son görülme çıkmasın, bip son görülme kapatma, bip son görülme görünmesin, bip son görülme nerede, bip son görülme ayarları BiP son görülme gözükmesin çıkmasın, bip son görülme çıkmasın, bip son görülme kapatma, bip son görülme görünmesin, bip son görülme nerede, bip son görülme ayarları

Tarafımıza gelen BiP son görülme gözükmesin çıkmasın sorun için yapılan incelemelerimizin neticelendirmesi bu şekildedir. Belirtilen ayarlar sonrasında son görülme kapalı hale getirilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here