Paylaş

Bip son görülme açamıyorum görünmüyor. Bip messenger uygulamasında son görülmeniz yani ne zaman çevrim içi olduğunuzu görebilmeniz için çözüm haberimizde.

Telefonu hiç elinden düşmeyen kişiler mutlaka mesajlaşma içerisine giriş yapmaktadır. Mesajlaşan birinin elinden telefonun düştüğünü asla göremezsiniz. Eskiden mesajlaşmaya kontör dayanılmazdı. Fakat gelişen teknolojiyle birlikte artık mesajlaşma internet üzerinden indirilen tüm uygulamalarda aktif olacak şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Sosyal medya hesaplarının yanı sıra whatsapp uygulaması da ücretsiz olarak mesajlaşma yaptığınız uygulamalardan bir tanesidir. Turkcell ise geliştirmiş olduğu Bip messenger uygulamasıyla birlikte kullanıcılarına hem bedava internet verirken hemde uygulama içerisinde ücretsiz olarak mesajlaşmasına olanak sağlamaktadır. Onun dışında uygulamayı sadece Turkcell kullanıcıları telefonlarına indirmiyor. Tüm operatör kullanıcıları uygulamayı telefonuna ücretsiz şekilde indirerek istediği kişi ile mesajlaşmayı sağlayabilmektedir. Son görülme olayı ise burada önem arz ettiğinden dolayı görünmeme durumları bazen soruna sebebiyet verdiği için nasıl açılacağını ise yazımızda anlatacağız.

Bip son görülme açamıyorum görünmüyor

Bip son görülme açma, bip son görülme nasıl açılır, bip son görülme nereden açılıyor, bip son görülme açamıyorum, bip son görülmeyi açmak için ne yapmam gerekiyor, bip messenger son görülme açma, bip son görülme görünmüyor, bip son görülmem çıkmıyor. Uygulama içerisindeki ayarlarınızı sağlayabilmeniz için bir çok yazımızı sizler için hazırlamıştık. Bu yazımız da ise sizlere son görülme açma ayarlarından kısaca bahsedip sorunu gidereceğiz.

Bip giriş yaptığım gözüksün

Whatsapp hesabında ne zaman giriş sağlandığını başkalarının görebilmesi için açabiliyorsunuz. Ya da isteğe bağlı olacak şekilde kapatabiliyorsunuz. Aynı şekilde bip messenger uygulamasında da bu özelliği aktif hale getirebilmeniz mümkündür. Son görülme yani ne zaman giriş yapıldığına ilişkin bilgilerin görünebilmesi adına ayarlarınıza bakalım.

Bip son görülme açamıyorum görünmüyor, bip son görülme açma, bip çevrim içi görünme, bip son görülme görünmüyor, bip giriş yaptığım gözüksün, bip son görülme çıkmıyor

  • Bip messenger uygulamasının içerisine giriş sağladıktan sonra sağ alt kısımda var olan ”Profil” yazısına tıklıyoruz.
  • Oradan ”Ayarlar” alanına erişim sağlayıp beraberinde ”Sohbet ayarları” yazan kısma girişimizi gerçekleştirelim.
  • Buraya giriş yaptıktan sonra ”Son görülme bilgisi” göreceksiniz. Karşısında ki tik sağa doğru kaydırmanız halinde aktif işlemleri sağlanacaktır.
  • Böylelikle artık bip messenger uygulamasına ne zaman giriş yaptığınız bip messenger uygulamasını kullanılan kullanıcılar da görünecektir.

Bip son görülme açamıyorum görünmüyor ayarlarıyla alakalı olarak belirtilen işlemler netice vermediyse internet bağlantısını kontrol edelim. Bağlantı sonrasında sorun yaşarsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme işlemlerini gerçekleştirelim. Yaşanan sorun yapılan ayarlarla birlikte giderilecektir.

Bip son görülme açamıyorum görünmüyor, bip son görülme açma, bip çevrim içi görünme, bip son görülme görünmüyor, bip giriş yaptığım gözüksün, bip son görülme çıkmıyor Bip son görülme açamıyorum görünmüyor, bip son görülme açma, bip çevrim içi görünme, bip son görülme görünmüyor, bip giriş yaptığım gözüksün, bip son görülme çıkmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here