Paylaş

Bip rehberinize erişemiyor kişiler açılmıyor problemi ile karşılaşıyorsanız eğer hangi ayarları kontrol etmeniz gerektiğini yazımızda ayrıntılı anlatacağız.

Telefonunuza BiP messenger uygulamasını indirdikten sonra rehberinizdeki arkadaşlarınızla muhabbet edebilirsiniz. Lakin bunun için arkadaşlarınızın da bu uygulamayı kullanıyor olması gerekiyor. Siz kişileri açmak istediğinizde Bip rehberinize erişemiyor uyarısı alıyorsanız bunun için yapmanız gerekenleri birlikte kontrol edeceğiz.

Play store ya da Apple store üzerinden indirmiş olduğunuz uygulamalarınıza girişinizi yaparken sizden bazı izinler istenmektedir. Bu hem Android işletim sistemli telefonlarınız için hem de iOS işletim sistemli telefonlarınız için geçerli olan bir işlemdir. Siz başta size önerilen izinleri kabul etmezseniz ilerleyen dönemlerde bu alanda sorun yaşayabilirsiniz. Ne gibi bir sorun yaşayabilirim ki diyebilirsiniz. Ancak bunu uygulamanızı kullandıkça görebilirsiniz. Son zamanlarda Bip messenger kullanan kişilerin rehberinize erişemiyor ya da kişiler açılmıyor sorunu ile sıkça karşılaşıldığı görünmektedir. Bu hatayı alanlardan biriyseniz eğer o halde çözüm için doğru yerdesiniz. Adımlar sonucunda probleminizi çok kolay bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bip rehberinize erişemiyor

bip rehberinize erişemiyor

Bip rehberinize erişemiyor uyarısını aldığınızda ilk yapmanız gereken işlem izinlerinizi kontrol etmek olacaktır. İzinlerinizden kaynaklı bu problemi yaşadığınızdan dolayı hangi alandan işlem sağlanacağına ise birlikte bakacağız.

Yaşanan sorun ile ilgili olarak ilk önce telefonunuzdan ‘’Ayarlar’’ alanına girin. Daha sonrasında ise gelen ekranda ‘’Gizlilik’’ kısmına giriş yapın. Oradan da ‘’Kişiler’’ bölümüne tıklayın. Açılan ekranda ne kadar uygulama indirme yapmadıysanız bu uygulamalarınızın tamamını göreceksiniz. Muhtemelen burada Bip uygulamanızın karşısındaki tik işareti kapalı durumdadır. Sağa kaydırıp aktif duruma getirin.

Bip kişiler açılmıyor

bip kişiler açılmıyor

Bip kişiler açılmıyor probleminizin yaptığınız bu işlem ardından giderilmiş olması gerekiyor. Yine probleminiz devam ediyorsa Bip messenger uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin. Farklı bir arkadaşınızın aynı sorunu yaşayıp yaşamadığını sorun. Problem genel ise sizin yapabileceğiniz bir işlemin olmadığını unutmayınız.

Genel olan sorunlarda sizin bir şey yapmanız gerek olmamasının nedeni uygulamanızın yetkilileri uygulama içerisindeki sorunu kendileri gidermektedir. Bip rehberinize erişemiyor kişiler açılmıyor sorunu için yukarıdaki adımları takip ederek sorunu giderebilirsiniz. Sormak ya da eklemek istediğiniz ekstra bir yer olursa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

Bip rehberinize erişemiyor kişiler açılmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here