Paylaş

Bip okundu bilgisi gözükmüyor çıkmıyor. Bip uygulamasında mesajı okumanıza rağmen karşı tarafa mavi tik gitmiyorsa açmak için detaylar yazımızda.

Turkcell bir çok alanda yeniliklerine hızlı bir şekilde devam etmektedir. Bip messenger üzerinden sunmuş olduğu oyunlarda kullanıcıların ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Whatsapp’a benzerliği tartışmasız olan bip messenger hesabında istediğiniz kişiyle muhabbetinizi ücretsiz şekilde sağlayabilirsiniz. Uygulamayı tüm operatör kullanıcıları ücretsiz olarak telefonlarına indirebildikleri için kısa süre içerisinde herkes tarafından kullanılmaya başlamıştır. Görüşme esnasında aynı whatsapp’ta olduğu gibi karşı tarafa bir şey yazdığınız da o kişinin mesajı görüp görmediğini anlamanız mavi tik’e bağlıdır. Mavi tik olması durumunda karşı tarafa gönderilen mesajın ele alındığını anlayabiliyoruz. Şayet karşı taraf bize mesaj atarsa onun için de aynı durum geçerliliğini korumaktadır. Ama siz de mavi tik olmadığını belirtirlerse o halde aşağıdaki adımları takip ederek okundu bilgisini açabilirsiniz.

Bip okundu bilgisi gözükmüyor çıkmıyor

Bip okundu bilgisi görünmüyor, bip okundu bilgisi çıkmıyor, bip mavi tik gitmiyor, bip mesajı okuduğum anlaşılmıyor, bip mesajın okunduğu anlaşılsın, bip mesajı okuduğum bilinsin, bip messenger okundu ayarları. Bip uygulaması içerisinde sizlere yazan birinin sizin o mesajı okuyup okumadığını öğrenebilmesi için yapmanız gereken işlem okundu bilgisi ayarları açmak olacaktır.

Bip mavi tik gitmiyor

Bip messenger hesabında sizlere mesaj gönderen kişiye mesaj okuduğunuza ilişkin mavi tik gitmiyorsa nelerin gerekli olduğuna bakalım. Öncelikli olarak bip messenger hesabına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Bip okundu bilgisi gözükmüyor çıkmıyor, bip okundu bilgisi gözükmüyor, bip okundu bilgisi açma, bip okuduğum gözükmüyor, bip mavi tik gitmiyor, bip okundu bilgisi açılmıyor

  • Hesaba girdikten sonra sağ alt kısımda bulunan ”Profil” yazısına tıklıyoruz.
  • Beraberinde gelen ekran da ”Sohbet ayarları” seçeneğinin içerisine giriş yapalım.
  • Ve son olarak karşımız da bulunan seçenekler içerisinde ”Okundu bilgisi” göreceksiniz. İkonu sola doğru kaydırmanız halinde artık mesajı okuduğunuz da karşı tarafa mavi tik gidecektir.
  • Bunları yaptınız ama hala daha mesajı yollayan kişi size okuduğunuz mesaj sonrasında mavi tik olmadığını söylüyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek deneme yapmanız da fayda bulunuyor.

Bip okundu bilgisi gözükmüyor çıkmıyor işlemlerini belirtilen aşamalarla birlikte gidermiş bulunuyoruz.Takıldığınız yer varsa yoruma ekleyebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Bip okundu bilgisi gözükmüyor çıkmıyor, bip okundu bilgisi gözükmüyor, bip okundu bilgisi açma, bip okuduğum gözükmüyor, bip mavi tik gitmiyor, bip okundu bilgisi açılmıyor Bip okundu bilgisi gözükmüyor çıkmıyor, bip okundu bilgisi gözükmüyor, bip okundu bilgisi açma, bip okuduğum gözükmüyor, bip mavi tik gitmiyor, bip okundu bilgisi açılmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here