Bip ne kadar internet yiyor harcıyor. Bip messenger uygulamasında yaptığınız işlemlerin çok internet götürüp götürmediğini yazımızda konu alacağız.

Turkcell’in geliştirmiş olduğu sohbet uygulamasından birisi olan Bip messenger uygulaması Whatsapp’a benzerliğiyle dikkat çekmektedir. Yine aynı şekilde whatsapp uygulamasında olduğu gibi Bip messenger üzerinden de dosya gönderimi, sesli mesaj ya da video gönderimlerini sağlayabiliyorsunuz. Normalde akıllı telefon kullanıcıları bulundukları yerde wifi varsa internetin ne kadar götürüp götürmediğine çokta fazla dikkat etmemektedirler. Ancak eğer mobil hattınızdan internete girmek durumundaysanız internet paketinizin bitmemesi için tüm uygulamalardaki verilerin araştırmasını sağlıyorsunuzdur. Bip messenger uygulaması mesajlaşma platformu olduğu için internet paketinizden ne kadar götürüp götürmediğini de yine aynı oradan sizlere aktarımını sağlayacağız. Bip uygulamasına Turkcell aboneleri üye olduğunda aynı zamanda bedava internette kazanabilmektedir.

Bip ne kadar internet yiyor harcıyor

Bip internet yiyor mu, bip messenger ne kadar internet harcıyor, bip internet harcıyor mu, bip internet paketimi bitirir mi, bip internetimi yer mi, bip messenger üzerinde yazışma sağladığımda internetim biter mi. Turkcell’in geliştirmiş olduğu uygulamayı tüm GSM operatör kullanıcıları Play store ya da Apple store alanına giriş yaparak ücretsiz şekilde telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra yazışmalar veri alışverişinin interneti ne kadar götürdüğünü bilmemek bizim işlem yapmamıza engel teşkil etmektedir.

Bip internet paketimi bitirir mi

Normalde şartlarda bip messenger uygulamasında yazışmalarınızı doyana kadar hiç çekinmeden sağlayabilirsiniz. Çünkü mesajlaştığınız esnada internetiniz çok fazla gitmeyecektir. Fakat video gönderip ya da alırken ya da yüksek boyutlu dosya gönderimlerinde internet bağlantınız fazlasıyla gidecektir.

Bip ne kadar internet yiyor harcıyor, bip internet yer mi, bip internet paketini bitirir mi, bip internet harcıyor mu, bip interneti hemen bitirir mi, bip ne kadar internet harcar

Bip messenger uygulaması içerisinde normal yazışmalarınız yine belirttiğimiz üzere çok fazla internet götürmeyecektir. O yüzden sınırsız şekilde yazışmalarınıza devam edebilirsiniz. Türkcell dışındaki aboneler için değil ama Türkcell’iler bu uygulamayı indirdiklerinde bir de hatlarına internet paketi tanımlanmaktadır.

Böylelikle Türkcell verdiği internet paketleriyle birlikte uygulamanın daha fazla kitle tarafından indirilmesine imkan sunmaktadır. Konumuza gelecek olursak göndermiş olduğunuz dosyanın boyutuna göre de internet veri bağlantısının ne kadar götüreceği de değişmektedir. Uygulama hakkında sormak istedikleriniz aklınıza takılanları bizlere yorumdan paylaşabilirsiniz.

Bip ne kadar internet yiyor harcıyor, bip internet yer mi, bip internet paketini bitirir mi, bip internet harcıyor mu, bip interneti hemen bitirir mi, bip ne kadar internet harcar
Önceki İçerikWindows 10 pro görev çubuğunu genişletme
Sonraki İçerikTik tok kapatınca videolar silinir mi
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here