Paylaş

Bip messenger titreşim nerede bulamıyorum. Gönderdiğimiz mesajın okunması için titreşim göndermeyi göremeyenler için yazımızı hazırladık.

Artık sohbet uygulaması olarak bip messenger’da telefonlarındaki yerini almış bulunmaktadır. Hızla artan kullanıcıları sayesinde kısa zaman içerisinde tüm telefonlara yüklenmeye başlanmıştır. Karşılıklı sohbet yapılabilmesi için zorunlu olarak arkadaşlarınıza davet etmeniz gerektiği için artışın temel sebepleri arasında da bu da bulunmaktadır. Tabi sadece kullanıcılar arkadaşlarını davet ederek değil Turkcell’in de kendi geliştirdiği uygulamalar için önemli çalışmaları bulunmaktadır. Turkcell kullanıcılarına özel verdiği bedava internet ile birlikte uygulamayı indirmeye teşvik etmektedir. Uygulamanın whatsapp’a benzerliği dikkat çekse de whatsapp üzerinde bulunmayan bazı özelliklerinde olduğunu söylemek mümkündür. Titreşim özelliği ile birlikte mesaj attığınız kişinin mesajı okumasına öncelik verebiliyorsunuz. Bu sohbete ayrıca bir güzellik katmaktadır. Ama titreşim göndermek isteyen kullanıcıların bir çoğu titreşimin nerede olduğunu bilmemektedir. Yada bilmesine rağmen girilen yerde titreşim alanının olmadığını belirttiği için yazımızı hazırladık.

Bip messenger titreşim nerede bulamıyorum

Bip messenger titreşimi göremiyorum, bip titreşim nerede, bip titreşim görünmüyor, bip titreşim göndereceğim ama nerede bilmiyorum, bip titreşim göndermek için ne yapmam gerekiyor. Bip messenger hesaplarında titreşimin gönderilebilmesi için bu özelliğe nereden ulaşacağımıza birlikte bakacağız. Onun sonrasında sizler de artık Turkcell’in geliştirmiş olduğu bip messenger sohbet uygulamasında sohbet ettiğiniz arkadaşlara titreşim yollayabilirsiniz.

Bip titreşim bende yok

Öncelikle bip messenger alanında sohbet ettiğiniz kişiyle olan ekrana geliyoruz. Bu ekrana geldiğiniz de sağ tarafta bulunan (+) işaretine tıklamanız gerekiyor. Buraya tıkladığınızda ”Titreşim” yazısı sembolü ile birlikte karşınıza gelmiş olacaktır.

Bip messenger titreşim nerede bulamıyorum, bip titreşim göremiyorum, bip titreşim nerede, bip titreşim bende yok, bip titreşim gözükmüyor, bip titreşim bulamıyorum

Bu alana gelmenize rağmen titreşim bu alanda görünmüyorsa bip messenger uygulamasını kullanım sağlamış olduğunuz telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Yükleme neticesinde uygulamanın en son sürümü yükleneceği için titreşimin belirtilen yerde olması gereklidir. Titreşimi sürekli göndermeniz mesajlaşma içerisinde olduğunuz kişiyi sıkıntıya koyabilir.

Engellenmemek ya da karşı tarafın sinirini bozmamak için sürekli kullanımdan uzak durmanız da fayda bulunuyor. Ama yerinde kullanımda oldukça işinizi göreceğinden eminim. Bip messenger titreşim nerede bulamıyorum diyenlere özel hazırlanan bu yazı içeriğinde bir sorun yaşarsanız bunu yorumda bizlere paylaşabilirsiniz.

Bip messenger titreşim nerede bulamıyorum, bip titreşim göremiyorum, bip titreşim nerede, bip titreşim bende yok, bip titreşim gözükmüyor, bip titreşim bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here