Paylaş

Bip messenger otomatik çeviriyi açma. Turkcell’in geliştirmiş olduğu bip uygulamasında otomatik çeviriyi nasıl açacağınıza ilişkin detaylar makalemizde.

Turkcell hat kullanıcıları bip messenger kullanmaları halinde kendilerine turkcell tarafından verilen bedava internetleri kullanmaktadırlar. Turkcell geliştirdiği bip kullanımını artırabilmek için bu kampanyaları kullanıcılarına duyurmaktadır. Vodafone, Avea(Turk telekom) hat kullanıcıları da uygulamayı telefonlarına ücretsiz indirebilmektedir. Ancak bedava internet kampanyaları sadece Turkcell kullanıcılarına özel sunulmaktadır. Yakın zaman içerisinde istenilen kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran bip messenger alanında farklı özellikleri de bulabilirsiniz. Whatsapp uygulamasına benzerliği ile bilinen uygulamayı aynı zaman da whatsapp üzerinden görüşmek istemeyen kişilerinde telefonlarına indirdiğini söyleyebiliriz. Uygulama içerisinde bulunan çeviri özelliği de aynı zaman bip messenger uygulamasının kullanımının tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisidir. Bip otomatik çeviriyi açabilmek için yapılması gereken ayarlardan bahsedeceğiz.

Bip messenger otomatik çeviriyi açma

Bip çeviri açma, bip messenger otomatik çeviri nasıl açılır, bip çeviriyi kullanmak için ne yapmam gerekiyor, bip çeviri çalışmıyor, bip çeviri işleme girmiyor, bip çeviriyi etkinleştirme. Karşı tarafta görüşme sağladığınız kişi aynı dili kullanmıyorsa bu durumda çeviri oldukça işinizi görmektedir. Bip üzerinde çevirinizi sağlayabilmek için ilk olarak otomatik çeviri alanının aktif halde olması gerekiyor. Bunu etkin hale getirdikten sonra da ayarları nasıl sağlanacağını yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Bip çeviri çalışmıyor

Öncelikle bip messenger uygulamasının içerisine girerek sohbet ettiğiniz kişinin üzerine geliyorsunuz. Resmine tıkladığınız da ya da kişi listesi alanına giriş yaptığınızda hemen resmin altında ‘’Otomatik çeviri’’ adı altında seçeneği görebilirsiniz. Bu seçenek uygulamayı ilk indirme büyük olasılıkla kapalıdır. Sağa kaydırarak aktif hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bip messenger otomatik çeviriyi açma, bip çeviri açma, bip çeviri çalışmıyor, bip çeviri nasıl açılır, bip otomatik çeviri açma, bip çeviri açılmıyor

  • Ardından sohbet alanına bir şeyler yazıp karşı tarafa gönderimini sağlıyoruz.
  • Beraberinde yazdığınız yazının üzerine tıkladığınız da çeviri izni alanına ulaşacaksınız.
  • Genel uyarılara izin ver dedikten sonra dil seçenekleri karşınıza sunulacaktır.
  • Buradaki dil seçeneklerinden hangisine çevrilmesini istiyorsanız onu seçmeniz durumunda işlemler tamamlanacaktır.
  • Çeviri alanında sorun yaşarsanız bunu bize yorumda belirtebilirsiniz.

Bip messenger otomatik çeviriyi açma ayarlarını yukarıdaki şekilde sağlamanız halinde sorunsuz bir şekilde görüşmelerinize devam edebilirsiniz.

İsterseniz hazırlamış olduğumuz Bip duvar kağıdı ekleme koyma makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bip messenger otomatik çeviriyi açma, bip çeviri açma, bip çeviri çalışmıyor, bip çeviri nasıl açılır, bip otomatik çeviri açma, bip çeviri açılmıyor Bip messenger otomatik çeviriyi açma, bip çeviri açma, bip çeviri çalışmıyor, bip çeviri nasıl açılır, bip otomatik çeviri açma, bip çeviri açılmıyorBip messenger otomatik çeviriyi açma, bip çeviri açma, bip çeviri çalışmıyor, bip çeviri nasıl açılır, bip otomatik çeviri açma, bip çeviri açılmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here