Paylaş

Bip messenger görüntülü konuşmayı kaydetme. Bip uygulaması üzerinde yapılan görüntülü aramayı kaydetmek istiyorsanız sağlayacağınız işlemleri ele aldık.

Mesajlaşmanın önemi arttıkça sohbet alanında çıkan uygulamalarda da artış gösterilmektedir. Hemen hemen iletişimin büyük yoğunluğu mesaj yoluyla yapılmaktadır. Whatsapp uygulamasını en çok andıran ve özelliklerinin tamamını hesaplarında barındıran bir uygulamada Bip messenger uygulamasıdır. Turkcell’in geliştirdiği ve yeniliklerini dahil ettiği bu uygulamayı sadece Turkcell kullanan kişiler değil tüm GSM operatörlerinde olan kişiler telefonlarına ücretsiz şekilde indirmektedir. Uygulama da görüntülü konuşmada yapılabildiğinden dolayı istediğiniz kişiyle istediğiniz zaman bip messenger üzerinden bu konuşmayı sağlayabilirsiniz. Çoğu kullanıcı ise whatsapp üzerinden değil bip uygulamasını kullanarak konuşmalarını yapmaktadır. Bip üzerinde yapılan görüşmeyi kayıt edilip edilmeyeceğini merak edenler içinde gerekli olan yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Bip messenger görüntülü konuşmayı kaydetme

Bip messenger görüntülü aramayı kaydetme nasıl yapılır, bip görüntülü arama kaydedilebilir mi, bip görüntülü görüşme nasıl kayıt edilir, bip görüntülü konuşmayı kaydetmek için nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Telefonunuzun markasına göre konuşmayı kayıt altına alabilmek mümkündür. Normal koşullarda iphone telefonlarında ekran kaydını devreye alarak görüşmeye başlayabilirsiniz. Android telefonlarda ise ekstra bir uygulama indirmeniz gereklidir.

Bip görüntülü arama nasıl kaydedilir

Aramanın kaydedilebilmesi için bip üzerinde var olan ayrı bir özellik bulunmamaktadır. İphone telefonlarında da ekran kaydı özelliğini aktif edip konuşmayı başlatmanız ile beraber sorununuzu gidermeniz mümkün hale gelmektedir.

Bip messenger görüntülü konuşmayı kaydetme, bip messenger görüntülü aramayı kayıt etme, bip messenger görüntülü koşuma kaydedilebilir mi, bip messenger görüntüyü kaydeder mi
  • Arama başlamasıyla birlikte ekran kaydı alan özelliği telefonunuzda aktif hale getirmeniz yeterlidir.
  • Bip messenger alanında görüntülü aramanın yapılabilmesi içinde karşılıklı iki kişinin de telefonu kameralı ve uygulamayı destekliyor olması gerekiyor.
  • Ekran kaydı alabileceğini düşündüğünüz kişi varsa bu kişilerle iletişime geçmenizi istemiyoruz.
TAVSİYE YAZI: Bip messenger girişte beni dışarı atıyor

Bip, whatsapp, messenger, instagram ve buna benzer uygulamalarda yapılan görüntülü aramalarınızda görüntülü arama işlemi mevcuttur. Bazı kişiler bilgilerin kayıt altında tutulması için böyle bir yola giderken bazı kişilerde kötü niyetli olmasından dolayı bilgileriniz başkalarıyla paylaşılabilir. Dolayısıyla burada tüm sorumluluk size ait olmaktadır. Bip messenger ile ilgili farklı sorunlar yaşarsanız bize yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here