Bip messenger görüntülü arama kapanıyor. Bip uygulamasında yaptığınız görüntülü konuşma kendiliğinden gidiyorsa neler yapılması gerektiğini anlatacağız.

Tıpkı whatsapp uygulaması gibi bip messenger sohbet uygulamasında da rehberinizdeki kişilerle görüntülü arama sağlayabiliyorsunuz. Gurbette ya da uzakta olan sevdiklerimizle yaptığımız sesli aramalar bizlere yetmemektedir. Haliyle herkes gibi sizlerde görüntülü arama hizmeti sunan uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Turkcell firmasının geliştirmiş olduğu bip messenger uygulamasını sadece turkcelliler değil tüm GSM operatörleri telefonlarına indirebilmektedir. Tabi turkcell kullanıcısı iseniz sizlere ayrıca uygulamayı indirdiğinizde bedava internet verilmektedir. Bip üzerinden başkalarıyla görüntülü arama üzerinden görüşme sağlayan kişiler yaptıkları işlem sırasında konuşmanın sürekli kapandığını söylemektedir. Görüntülü aramanın neden dolayı kesintiye uğradığını ve bu sorun karşısında yapılması muhtemel ayarları yazımızda tek tek sizlere aktaracağız. Sorununuz yapacağımız işlem ayarlarıyla birlikte çözüme kavuşmuş olacaktır.

Bip messenger görüntülü arama kapanıyor

Bip görüntülü konuşma kendiliğinden kapanıyor, bip messenger görüntülü arama kendi kendine kapanıyor, bip görüntülü arama kapanmasın, bip uygulamasında görüntülü konuşmanın kapanmasını istemiyorum. Sohbet uygulaması olarak indirdiğiniz bip uygulaması tıpkı whatsapp uygulamasına benzemektedir. Uygulamada yer alan kişilerin tamamı rehberinizde kayıtlı olan kişilerden oluşmaktadır. Bip kullanmayan kişilerin isim bilgilerini burada göremezsiniz. Görüyor olsanız dahi yanlarında Davet et ikonu belirlemektedir.

Bip görüntülü konuşma kesilmesin

Bip üzerinden görüntülü arama yaptığınız sırada arama sürekli kapamaya gidiyorsa ilk işlem internet verinizi kontrol etmeniz olacaktır. Bağlantı yavaşlığından dolayı bu sorunla sürekli olarak karşılaşabilirsiniz. Mobilden bağlıysak, wifiye bağlanarak deneme gerçekleştirmeniz lazım.

Bip messenger görüntülü arama kapanıyor, bip görüntülü arama gitmesin, bip görüntülü konuşma kapanmasın, bip görüntülü konuşma kendiliğinden kapanıyor, bip görüntülü arama kendi kendine kapanıyor
  • Wi-fide sorun varsa bundan dolayı da görüntülü arama kapamaya uğrayabilir.
  • Wifi üzerinden aldığınız internet bağlantısının da doğru çalıştığından emin olmanız gerekiyor. Gerekli kontrolleri yapıp yeniden deneme yapmanız lazım. Eğer imkanınız varsa başka bir ağa bağlanarak deneme yapabilirsiniz.
  • Yine olmazsa farklı bir telefondan aynı ağa bağlıyken deneme sağlamalısınız.
  • Onda bir problem yok sizde problem varsa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak işlemleri tamamlayabilirsiniz.
  • Güncellemeler sonucunda sorununuz giderilmiş olması gereklidir.

Bip messenger ile ilgili sormak istediğiniz farklı konuları bizlere yorumdan iletmeniz halinde gerekli kontroller tarafımızdan yapılacaktır.

Önceki İçerikBu instagram hesabı zaten bir facebook sayfasına bağlı
Sonraki İçerikinstagram görüntülü arama kendiliğinden kapanıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz