Paylaş

Bip messenger girişte beni dışarı atıyor. Sohbet uygulaması olan bip uygulamasına giriş yaptığınız esnada dışarı atma sorunu yaşıyorsanız gereken adımları aktaracağız.

Whatsapp uygulamasına benzerliğiyle bilinen bip messenger uygulaması beklenen ilgiyi görmüş durumdadır. Turkcell firmasını geliştirmiş olduğu uygulamaya ilgi gün geçtikçe artış göstermektedir. Turkcell hat kullanan kişilere özel bedava internet paketi verilmesi Turkcell’ilerin kullanımını daha çok arttırmıştır. Uygulamayı Turkcell hattı kullanmayan kişilerde telefonlarına sorunsuz şekilde indirebilmektedir. Whatsapp’ta olan özelliklerin tamamının Bip Messenger uygulamasında da olduğunu söyleyebiliriz. Arkadaşlarınıza sesli mesaj gönderimi yapabilir, sesli arama sağlayabilir, dosya gönderimleri yapabilir ya da görüntülü arama yapabilirsiniz. Yani kısaca Whatsapp uygulamasında var olan özelliklerin aynılarını bu uygulama da görebilirsiniz. Uygulamada dışarı atma sorunu yaşanması halinde problemin giderilmesine yönelik ayarlardan da kısaca bahsedeceğiz.

Bip messenger girişte beni dışarı atıyor

Bip sürekli dışarıya atıyor, bip messenger giriş yapmama izin vermiyor, bip uygulamasına girdiğimde hemen dışarıya atıyor, bip neden çıkışa atıyor, bip beni çıkışa atmasın, bip uygulamasının çıkışa atmasını istemiyorum. Arkadaşlarınızla muhabbet etmek amacıyla giriş yaptığınız bip uygulamasına girmeye çalıştığınızda dışarı atma sorunuyla karşılaşmanız halinde problemin giderilmesine yönelik ayarların neler olduğuna göz gezdireceğiz.

Bip messenger dışarı atmasın

Telefonlarımıza yüklediğimiz uygulamalardan çıkış yapıyor olsak bile bazen arka planda çalışmasına izin verdiğimizde olabilmektedir. Eğer siz arka planda biriken uygulamaları kaldırmadan giriş yapmayı deniyorsanız dışarı atma sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

Bip messenger girişte beni dışarı atıyor, bip dışarı atıyor, bip uygulaması girmeme izin vermiyor, bip messenger neden dışarı atıyor, bip dışarı atmasın, bip girişte çıkışa yolluyor

Geri planda var olan uygulamaların kapatılmasıyla birlikte giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Yine olmazsa bip uygulamasına giriş yaptığınız esna da bağlantınız gitmiş olabilir. İnternet bağlantılarınızı gözden geçirerek tekrar deneme yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Bağlantılarınızı yapmanıza rağmen hala daha sorun devam ediyorsa farklı bir arkadaşınızın aynı sorunu yaşayıp yaşamadığını sorarak sorunun sizinle mi alakalı yoksa sunucuyla mı alakalı olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer sunucu kaynaklı sorun yaşanıyorsa beklemeniz gerekiyor.

TAVSİYE YAZI: Bip messenger otomatik çeviriciyi açma

Bip messenger kullanımı her geçen gün artış gösteren bir platformdur. Genel itibariyle çok sıklıkla sorun yaşanmamaktadır. Ama yaşadığınız farklı sorunlar olursa şayet bunları bize yorumdan paylaşarak giderebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here