Paylaş

Bip mesajlarım kendiliğinden kayboluyor siliniyor. Bip üzerinde attığınız mesajlar kaybolmasın ya da silinmesin istiyorsanız zamanlamayı kaybolma süresi kapatılmalıdır.

Mesajlaşma artık bizim için bir iletişim kaynağı olmuştur. Hal böyle olunca da bir çok sohbet uygulamasının da olduğunu belirtmekte fayda bulunuyor. Sosyal medya alanlarında, telefonlarımıza indirdiğimiz whatsapp ya da bip üzerinden veya da normal mesajlaşma yöntemiyle mesajlaşmaları sıklıkla yapabiliyoruz. Turkcell’in geliştirmiş olduğu bip messenger uygulamasını diğer platformlardan ayıran özelliği ise mesajların süresini belirleyerek kaybolmasını sağlayabilmektir. Çünkü sohbet için kullandığımız uygulamalarda başkasının eline bilgilerin geçip geçmeyeceği her zaman içimiz de bir sıkıntı olarak kalmaktadır. Ama bip messenger sunduğu bu hizmetle birlikte mesajlar kendiliğinden silinebilmektedir. Lakin böyle bir işlem sağlanmamasına rağmen kendi kendine silinen mesajlardan ötürü sohbet ettiğiniz kişiyle sorun yaşıyorsanız bu durumda mesaj kaybolma süresinin kapalı konuma getirmeniz gerekiyor. İşlemlerin nasıl yapıldığına ise birlikte bakacağız.

Bip mesajlarım kendiliğinden kayboluyor siliniyor

Bip mesajlarım kendi kendine kayboluyor, bip mesajlarım kaybolmasın, bip messenger mesajların neden siliniyor, bip messenger mesajlarımın silinmesini istemiyorum, bip messenger mesajlarımın silinmemesi için ne yapmam gerekiyor, bip mesajlarım kaybolmasın. Bip üzerin de sohbet ettiğiniz arkadaşınız, akrabanız ya da sevdiğiniz biriyle yaptığınız yazışmalar kendiliğinden gidiyorsa buna dur diyebilmekte yine sizin elinizde.

Bip mesajlarım kaybolmasın

Bip üzerinde sohbet ettiğiniz kişi size mesajların sürekli kayboluyor dediğinde bunun için kontrol edilmesi gereken yer sağ üst alandır. Sağ üst alanda bulunan yuvarlak şekildeki zaman ikonuna tıklıyoruz.

Bip mesajlarım kendiliğinden kayboluyor siliniyor, bip mesajlar siliniyor, bip mesajlarım silinmesin, bip mesajlarım kaybolmasın, bip mesajlar kendi kendine siliniyor, bip mesajlarım kendi kendine kayboluyor

Gelen ekranda ”Mesaj kaybolma süresi seçiniz” yazacaktır. Burada daha öncesinde süre seçildiğinden mesajlarınız sürekli olarak kaybolmaktadır. Burada en altta bulunan ”Kapalı” seçeneğine tıkladıktan sonra mesajlaşmaya devam edin.

Mesajlaşmaya devam edildiğinde ise artık mesajların silinmediğini ya da kaybolmadığını sizler de görebilirsiniz. Diyelim siz bu alanı kapalı yapmanıza rağmen mesajlar hala daha kendi kendine siliniyor. Böyle bir durumda uygulama da arıza olabilir. Dolayısıyla uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak deneme gerçekleştirebilirsiniz.

Yaptığınız bu son işlem neticesinde bip mesajlarım kendiliğinden kayboluyor siliniyor sorununuz da aynı şekilde tamamen giderilecektir.

Bip mesajlarım kendiliğinden kayboluyor siliniyor, bip mesajlar siliniyor, bip mesajlarım silinmesin, bip mesajlarım kaybolmasın, bip mesajlar kendi kendine siliniyor, bip mesajlarım kendi kendine kayboluyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here