Paylaş

Bip mesajlarım kaybolmuyor silinmiyor. Mesajlarınızın kaybolma süresini kendiniz bip uygulamasında seçebildiğiniz için nereden yapıldığını kaleme aldık.

Facebook messenger alanında gizli konuşma olduğu gibi kaybolma özelliği bip messenger uygulamasında da bulunmaktadır. Mesajlaşma içerisinde olduğunuz kişilerle geriye dönük mesajların görünmemesini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Whatsapp’a benzerliği ile bilinen bip messenger da bu özelliğin var olması ise kullanıcıları uygulamayı kullanmaya teşvik etmektedir. Bazende konuştuğumuz kişiler mesaj kendiliğinden kaybolduğu için tekrar göndermenizi istemektedir. Haliyle süreyi zamanında ayarlamanız gerekiyor. Bip uygulamasında mesajın kaybolma süresini nasıl ayarlanacağını kaç saniye sonra mesajın kendiliğinden silineceğini hangi adımları takip etmeniz gerektiğine bakacağız. Bu sayede yazıştığınız alanda sizin mesajlarınız bip sayesinde kendi kendine silinmeye gidecektir. Karşı taraf mesajı görmesi durumunda belirleyeceğiniz maksimum 60 saniye içerisinde mesaj kaybolmaktadır. Hazırsanız eğer ayarların hangi alanda yapılacağına bakalım.

Bip mesajlarım kaybolmuyor silinmiyor

Bip mesajların kaybolma süresini ayarlama, bip mesajlar nasıl kaybolur, bip gönderilen mesaj daha sonrasında gözükmüyor, bip mesaj geldikten sonra siliniyor, bip mesaj neden siliniyor, bip kendiliğinden mesaj kayboluyor, bip mesajlar silinsin, bip mesajlar kendiliğinden silinsin. Gönderilen bir mesajın tekrarında karşınıza çıkmaması için karşı tarafında gördüğü andan itibaren silinmesi için ayarlara bakalım. Bu ayarlar neticesinde size gönderilen mesajın neden silindiğini ve onun haricinde sizinde gönderdiğiniz mesajların kaybolmasını sağlayabilirsiniz.

Bip mesajların kaybolma süresi

Play store ve Apple store alanında indirdiğimiz uygulamalarda gönül rahatlığı ile mesajlaşma içerisine giremiyoruz. Mesajlar başkaları tarafından okunur mu? ya da başka birinin eline geçer mi endişesi her zaman bulunmaktadır. Bip bu soru işaretlerini kaldıran özelliği içerisinde barındırmaktadır.

Bip mesajlarım kaybolmuyor silinmiyor, bip mesajlar kaybolsun, bip mesajlar silinsin, bip mesajlar kaybolmuyor, bip mesajların kaybolma süresi, bip mesajların silinme süresi

Sohbet alanına geldikten sonra sağ üst alanda yuvarlak şekilde zaman dilimi belirten bir sekmenin olduğunu göreceksiniz. Bu sekmeye tıkladığınız da ”Mesajların kaybolma süresini seçiniz” seçeneği belirecektir. Gelen bu seçenek sonrasında kaç saniye sonra mesajların silinmesini ya da kaybolmasını istiyorsanız kendinize bağlı olacak şekilde seçebilirsiniz. Sonrasında yine isterseniz bu alan da süreyi kendiniz değiştirebilirsiniz.

Ama diyelim ki siz bu ayarları yaptınız ve nip mesajlarım kaybolmuyor silinmiyor diye sorun hala daha devam etmektedir. Bunun içinde uygulama da devreye girmeyen bir şeyler olabilir. Arka planda çalışan uygulamaları kapatarak internet bağlantısını kontrol edelim. Uygulamaya o esnada bir güncelleme gelmiş olabilir. Güncellemeleri sağlayarak deneme gerçekleştirmeniz halinde sorun kalmayacaktır.

Bip mesajlarım kaybolmuyor silinmiyor, bip mesajlar kaybolsun, bip mesajlar silinsin, bip mesajlar kaybolmuyor, bip mesajların kaybolma süresi, bip mesajların silinme süresi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here