Paylaş

Bip kişileri engelleyemiyorum silinmiyor. Telefona yüklediğimiz bip messenger uygulamasında engellemenin nasıl yapılacağını kaleme alacağız.

Kullanıcı kitlesinin her daim artıran bip uygulamasında bir çok bilgilerde merak edilmektedir. Bazıları tüm hatlarda uygulamanın indirilip indirilmediğini merak ederken diğer bir kullanıcı da ücretli olup olmadığını merak etmektedir. Tüm operatörler de  indirimi mümkün olan bip messenger uygulamasında arkadaşlarımız ve sevdiklerimizle muhabbet edebiliyoruz. Tüm alanlarda olduğu gibi burada da bizleri rahatsız eden ya da sinirlendiren kişilerin olması mümkündür. Böyle bir durumda bir daha o kişinin bize yazmaması için uygulama içerisinde engellemenin nasıl olduğunu araştırdık. Bazı arkadaşlarımız kişilerin engellenmediğini, engelin nereden sağlandığını öğrenmek istemektedir. Konuyu araştırdık ve engelin nerede olduğunda dair tüm detay bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz.

Bip kişileri engelleyemiyorum silinmiyor

Bip engel nerede, bip kişi nasıl engellenir, bip engeli bulamıyorum, bip engellemeyi bulamıyorum, bip engel işlemlerini nasıl yapabilirim, bip messenger engelleme yapmak istiyorum, bip messenger engelleme nerede, bip messenger engelleme ayarları. Bip uygulaması içerisinde istediğiniz birinin engellemesinin sağlanabilmesi için ayarların hangi alandan yapılacağını detaylandıracağız.

Bip engelleme nerede

İlk olarak bip üzerinde konuşmadığınız ya da sizi rahatsız eden birisi varsa ve silmenize rağmen hala daha yazıyorsa bu durumda belirtilen aşamaları sağlayalım. İlk olarak o kişinin üzerine tıklayıp sohbet alanına geliyoruz.

Bip kişileri engelleyemiyorum silinmiyor,bip engelleme, bip birini engelleme, bip kişi engelleme, bip engelleme nerede, bip kişi silme

Bip messenger uygulamasında kişiyle yaptığınız sohbet alanına geldikten sonra üst alanda kişinin numarası ya da ismi olacaktır oraya tıklıyoruz. Buraya tıkladıktan sonra karşımıza bir çok seçeneğin geldiğini görmeniz mümkündür.

  • Gelen seçenekler içinde ”Kişiyi engelle” demeniz halinde kişinin engelleme işlemleri tamamlanacaktır.
  • Engelleme sonrasında artık o kişi hem size mesaj gönderimi sağlayamayacaktır. Bundan sonraki dönem içerisinde engellediğiniz kişi sizin profil resminizi dair göremeyecektir.
  • Bip kişileri engelleyemiyorum silinmiyor diyenler bahsedilen ayarlar sonrasında engelleme tamamladıktan sonra kişiyi rehberinden silmesi yeterlidir.
  • Ona dair tüm bilgileri tamamen kaldırmış olursunuz.

Bu aşama da engelleme işlemleriyle alakalı bir problem oluşursa bunu yoruma ekleyebilirsiniz. Ama diyelim ki engellediniz hala daha yazıyor bu durumda engelleme başarılı olmamıştır. İnternet bağlantısı o esnada gitmiş olabileceğinden yeniden aynı işlemleri yapmanızda fayda bulunmaktadır.

Bip kişileri engelleyemiyorum silinmiyor,bip engelleme, bip birini engelleme, bip kişi engelleme, bip engelleme nerede, bip kişi silme Bip kişileri engelleyemiyorum silinmiyor,bip engelleme, bip birini engelleme, bip kişi engelleme, bip engelleme nerede, bip kişi silme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here