Paylaş

Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Bip keşfet nerede oyunları bulma işlemlerinizi nasıl sağlayacağınızı ayrıntılı şekilde anlatacağız.

Turkcell firmasının geliştirmiş olduğu sohbet uygulaması Bip messenger kitlesini gün geçtikçe çoğaltmaktadır. Günden güne artış göstermesinin en büyük nedenlerinden birisi de uygulamanın çok yönlü oluşudur. İçerisinde farklı farklı oyunları ve keşfet alanını barındırmaktadır. Bip keşfet nerede oyunları bulma araştırmasının içerisine girdiyseniz eğer doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

  • Var olan özelliklere nereden ulaşacağınızı ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini adım adım paylaşacağız.
  • Bu sayede hem istediğiniz oyunlara ulaşabilecek hem de o oyunları oynayarak bedava internet kazanma hakkına sahip olabileceksiniz.

Bip keşfet nerede oyunları bulma

Bip keşfet nerede

Bip keşfet nerede merakınızı gidermek istiyorsanız o halde işlemlerinize başlayalım. İlk önce Bip messenger uygulamanızın içerisine giriş yapın. Buranın içerisine girdikten sonra gelen ekranın alt tarafında ‘’Keşfet’’ yazısının olduğunu göreceksiniz.

Keşfet alanı sizde çıkmıyorsa bu durumda alt tarafta bulunan ‘’Daha fazla’’ bölümüne dokunun. Üst taraftaki ‘’Özelleştir’’ yazısına tıklayıp oradan ‘’Keşfet’’ yazısının sağındaki ekle butonuna tıklayın. Ayarları bitirdikten sonra artık alt kısımda keşfet bölümü yer alacaktır. Üzerine dokunmanızla birlikte oyunlar bölümüne de ulaşmış olacaksınız.

Trend listeler arasında mevcut oyunların hangileri olduğu sizin karşınıza çıkacak. Hadi bilgi yarışması. Kim 1 GB İster yarışması bunların üzerine dokunarak oyuna nereden giriş yapılacağını görebilirsiniz. Oyunların görünmemesi durumunda ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Bip oyunları bulma

Bip oyunları bulma

Bip oyunları bulma konusunda belirttiğimiz alana giriş gerçekleştirdiğinizde oyunlar karşınıza çıkmıyor ise bununla alakalı olarak yapmanız gereken işlem ise bip yetkililerine ulaşmaktadır. Onlarla nasıl iletişime geçeceğinizi web sitemizde daha öncesinde hazırlamış olduğumuz yazıları gözden geçirerek kontrol edebilirsiniz.

Bip hakkında sormak istediğiniz farklı bir soru varsa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda yazılarımızı hazırlayıp sizlere cevapları vereceğiz. Ya da yorumunuzun hemen altında cevabını bulabilirsiniz. Sizler için yazılarımızı yazmaya devam ederken sizlerden gelen bilgilerin oldukça önemli olduğunu söylemekte yarar var. Umarım hazırladığımız yazı sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dilerim.

Bip keşfet nerede oyunları bulma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here